GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kamera SONY DCR-HC51

04.04.2010
09:16
[1]

mirionis [ Konsul ]

Kamera SONY DCR-HC51

Witam. Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Czy tę kamerę można podłączyć do komputera, aby zrzucić i obrobić film? Może ktoś z Was ją akurat ma?

04.04.2010
09:27
[2]

mirionis [ Konsul ]

up, proszę o szybką odpowiedź. czy można ją na przykład kablem dv podłączyć do komputera?

04.04.2010
10:03
[3]

Lysack [ Przyjaciel ]

w starszym modelu SR-35 jest usb, ktorym mozna sie polaczyc z kompem i zgrac w celu obrobki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.