GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GRA: Red Alert 4

04.04.2010
08:09
[1]

marcinos709 [ Pretorianin ]

GRA: Red Alert 4

Czy ktoś wie czy będzię kontynuacja red alerta? Chętnie bym zagrał w kolejną część trójka była NAPRAWDĘ ŚWIETNA. Jeśli ktoś wie niech pisze.

04.04.2010
08:15
[2]

marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight, czyli Command & Conqer : Zmierzch Tyberium

04.04.2010
08:51
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

C&C4 nie ma nic wspólnego z RA3

05.04.2010
20:23
[4]

marcinos709 [ Pretorianin ]

to ja wiem ale czy będzię kontunuacja red alerta? Wie ktoś?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.