marcinos709 [ Pretorianin ]
GRA: Red Alert 4
Czy ktoś wie czy będzię kontynuacja red alerta? Chętnie bym zagrał w kolejną część trójka była NAPRAWDĘ ŚWIETNA. Jeśli ktoś wie niech pisze.
marcus alex fenix [ Olinek Okraglinek ]
Command & Conquer 4: Tiberian Twilight, czyli Command & Conqer : Zmierzch Tyberium
legrooch [ MPO Squad Member ]
C&C4 nie ma nic wspólnego z RA3
marcinos709 [ Pretorianin ]
to ja wiem ale czy będzię kontunuacja red alerta? Wie ktoś?