Sallerd [ Centurion ]
Studio Domowe
Co potrzebne jest do domowego studia nagrań? Dajmy na to, że mam dobry mikrofon, keyboard, gitarę elektryczną. Jakiego programu używać do tego?
codeine [ Konsul ]
Adobe Audition
Pro Tools
Soundbooth
Acid pro
Jak zadajesz takie pytania to pewnie na razie wystarczy ci Audacity
dolek_17 [ pawian_akrobata ]
hehe może Guitar Hero czy jak to sie tam pisze :P
K4B4N0s [ Filthy One ]
Przede wszystkim potrzebujesz sprzętu.
Na takie typowo domowe, amatoskie nagrania wystarczy Ci dobra karta dźwiękowa(oczywiście nie taka jak do gier, tylko specjalna).
Jak np. ta:
ew. Jakiś wieloślad: