GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Studio Domowe

04.04.2010
01:48
[1]

Sallerd [ Centurion ]

Studio Domowe

Co potrzebne jest do domowego studia nagrań? Dajmy na to, że mam dobry mikrofon, keyboard, gitarę elektryczną. Jakiego programu używać do tego?

04.04.2010
02:05
[2]

codeine [ Konsul ]

Adobe Audition
Pro Tools
Soundbooth
Acid pro

Jak zadajesz takie pytania to pewnie na razie wystarczy ci Audacity

04.04.2010
02:08
[3]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

hehe może Guitar Hero czy jak to sie tam pisze :P

04.04.2010
09:24
[4]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Przede wszystkim potrzebujesz sprzętu.
Na takie typowo domowe, amatoskie nagrania wystarczy Ci dobra karta dźwiękowa(oczywiście nie taka jak do gier, tylko specjalna).
Jak np. ta:

ew. Jakiś wieloślad:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.