
N0wak [ Generaďż˝ ]
OpenTTD ukończone!
Po ponad 6 latach produkcji, przy udziale setek zapaleńców, ukazała się oficjalna, ukończona wersja OpenTTD. OpenTTD to oczywiście unowocześniona wersja najlepszego tycoona wszech czasów. Dzięki pomocy polskich fanów gra jest także w naszej wersji językowej. Ja właśnie zainstalowałem grę i czuję, że na wielkanocne śniadanko wstanę mocno niewyspany...
Gramy?
ignac8 [ Konsul ]
Super, muszę koniecznie przetestować, grałem trochę w TTD i mi się podobało :).
pecet007 [ Fallout NV ]
Jeszcze daleko do ukończenia cargodist (czyli to że towary wozimy do konkretnych miejsc, a nie gdzie popadnie) im wypadło z planów, i czekam aż tam wróci, nie mniej wersja 1.0 jest pod tym względem kompletna że nie trzeba już oryginalnych grafik/muzyk/dźwięków z TTD żeby grać, są darmowe odpowiedniki.
A ja na razie przypominam sobie jak się w ogóle grało ;)
Snakepit [ aka Hohner ]
Jak te darmowe odpowiedniki sciagnac bo jakis za glupi na to jestem, klikam na nie i nie widze tam zadnego downloadu?
pecet007 [ Fallout NV ]
Ściągasz instalator i powinien sam wszytko zassać ew.
rozpakuj do folderu data, dźwięki i muzykę już z poziomu menu zassiiesz
Snakepit [ aka Hohner ]
Dzięki
Snakepit [ aka Hohner ]
Wszystko śmiga, ale jak założyć działający serwer tak by mógł sie połączyć kumpel? Kurcze nie dajemy rady, zakladamy serwer do netu i go nie widać w liście i przez IP też nie idzie :/
Fokus25 [ Buff plz ]
A próbowaliście poprzez Hamachi ? Podczas stawiania serwera zaznaczyć opcję LAN i powinno wszystko działać.
Link: https://secure.logmein.com/products/hamachi2/