GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OpenTTD ukończone!

03.04.2010
22:24
smile
[1]

N0wak [ Generaďż˝ ]

OpenTTD ukończone!

Po ponad 6 latach produkcji, przy udziale setek zapaleńców, ukazała się oficjalna, ukończona wersja OpenTTD. OpenTTD to oczywiście unowocześniona wersja najlepszego tycoona wszech czasów. Dzięki pomocy polskich fanów gra jest także w naszej wersji językowej. Ja właśnie zainstalowałem grę i czuję, że na wielkanocne śniadanko wstanę mocno niewyspany...


Gramy?

03.04.2010
22:30
[2]

ignac8 [ Konsul ]

Super, muszę koniecznie przetestować, grałem trochę w TTD i mi się podobało :).

03.04.2010
22:36
[3]

pecet007 [ Fallout NV ]

Jeszcze daleko do ukończenia cargodist (czyli to że towary wozimy do konkretnych miejsc, a nie gdzie popadnie) im wypadło z planów, i czekam aż tam wróci, nie mniej wersja 1.0 jest pod tym względem kompletna że nie trzeba już oryginalnych grafik/muzyk/dźwięków z TTD żeby grać, są darmowe odpowiedniki.
A ja na razie przypominam sobie jak się w ogóle grało ;)


OpenTTD ukończone! - pecet007
03.04.2010
22:40
[4]

Snakepit [ aka Hohner ]

Jak te darmowe odpowiedniki sciagnac bo jakis za glupi na to jestem, klikam na nie i nie widze tam zadnego downloadu?

03.04.2010
22:41
[5]

pecet007 [ Fallout NV ]

Ściągasz instalator i powinien sam wszytko zassać ew.

rozpakuj do folderu data, dźwięki i muzykę już z poziomu menu zassiiesz

03.04.2010
22:52
[6]

Snakepit [ aka Hohner ]

Dzięki

04.04.2010
11:30
[7]

Snakepit [ aka Hohner ]

Wszystko śmiga, ale jak założyć działający serwer tak by mógł sie połączyć kumpel? Kurcze nie dajemy rady, zakladamy serwer do netu i go nie widać w liście i przez IP też nie idzie :/

04.04.2010
12:26
[8]

Fokus25 [ Buff plz ]

A próbowaliście poprzez Hamachi ? Podczas stawiania serwera zaznaczyć opcję LAN i powinno wszystko działać.

Link: https://secure.logmein.com/products/hamachi2/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.