GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebne sterowniki do karty dzwiękowej.Pilnie proszę o pomoc !

03.04.2010
22:05
smile
[1]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Potrzebne sterowniki do karty dzwiękowej.Pilnie proszę o pomoc !

Potrzebuję plilnie sterowników do Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI - jest to karta dzwiękowa zintegrowana z płytą główną MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0).Próbowałem już różnych sterowników ale żadne nie działały słyszałem , że podobno powinno się wgrać stery do chipsetu ale nie wiem co i jak dlatego pilnię proszę o pomoc :(

03.04.2010
22:55
[2]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Up...

03.04.2010
23:19
[3]

Dym14 [ C L I N I C ]

Zainstaluj z płyty dołączonej od producenta.
Dziwne że nie ma twojej płyty w bazie danych MSI.
Zainstaluj sterowniki od realteca z:

jak nie będzie działać to:



Do tego daj screena z menadżera urządzeń.


I usuń wcześniej stare sterowniki!

04.04.2010
11:10
[4]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Dzięki - sterowniki usunąłem ale problem polega na tym , że płytka się gdzieś zawieruszyła (jest sprzed paru lat)...A screena z menadżera zadań zaraz wrzucę.

04.04.2010
11:15
[5]

wysiak [ Legend ]


Uzyj liveupdate, albo, jesli nie zadziala, to poszukaj po "865PE Neo2", i wybierz o ktora plyte naprawde chodzi, bo MSI nie przyznaje sie do 865PE Neo2-PS.

04.04.2010
14:47
[6]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

wysiak - Dzięki zaraz spróbuje i btw. znalazłem co pod Neo2 - PS ale nie działąły ;[

04.04.2010
15:40
[7]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Niestety sterowniki od Dym14 , ani od wysiak-a nie działają , proszę o dalszą pomoc :(

04.04.2010
17:42
[8]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

1.Up.
2.Komputer widzi głośniki ale i tak nie odtwarza muzyki :(

04.04.2010
18:33
[9]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie napisałeś jaki masz system. Może te opisane poprawki i High Definition Audio Driver brakuje



W menadżer urządzeń nie masz żółtych znaków?

04.04.2010
20:39
[10]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Na tamtym kompie mam XP i nie nie ma już znaków zapytania i jeśli ma to jakieś znaczenie to komputer ma głośniki wbudowane w monitorze...

05.04.2010
09:51
[11]

Dym14 [ C L I N I C ]

A screena z menadżera zadań zaraz wrzucę.
Cóż, nie widzę...

Na tamtym kompie mam XP i nie nie ma już znaków zapytania
Rozumiem, że były przy karcie muzycznej tylko?

jeśli ma to jakieś znaczenie to komputer ma głośniki wbudowane w monitorze
Nie ma, ale zwróć uwagę na fakt że głośniki mogą być uszkodzone tak samo jak kabel. Podłącz i sprawdź np. słuchawki.

05.04.2010
11:24
[12]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Dym14 ---> Miałem problemy z netem na tamtym kompie - przegram screena na mojego i go wrzucę...Co do uszkodzenia głośników to mało prawdopodobne , bo przed formatem (czyt.2 dni temu) działały bez problemu , zaraz sprawdzę czy działają z normalnymi głośnikami i ze słuchawkami...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.