
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Potrzebne sterowniki do karty dzwiękowej.Pilnie proszę o pomoc !
Potrzebuję plilnie sterowników do Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3] PCI - jest to karta dzwiękowa zintegrowana z płytą główną MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0).Próbowałem już różnych sterowników ale żadne nie działały słyszałem , że podobno powinno się wgrać stery do chipsetu ale nie wiem co i jak dlatego pilnię proszę o pomoc :(
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Up...
Dym14 [ C L I N I C ]
Zainstaluj z płyty dołączonej od producenta.
Dziwne że nie ma twojej płyty w bazie danych MSI.
Zainstaluj sterowniki od realteca z:
jak nie będzie działać to:
Do tego daj screena z menadżera urządzeń.
I usuń wcześniej stare sterowniki!
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Dzięki - sterowniki usunąłem ale problem polega na tym , że płytka się gdzieś zawieruszyła (jest sprzed paru lat)...A screena z menadżera zadań zaraz wrzucę.
wysiak [ Legend ]
Uzyj liveupdate, albo, jesli nie zadziala, to poszukaj po "865PE Neo2", i wybierz o ktora plyte naprawde chodzi, bo MSI nie przyznaje sie do 865PE Neo2-PS.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
wysiak - Dzięki zaraz spróbuje i btw. znalazłem co pod Neo2 - PS ale nie działąły ;[
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Niestety sterowniki od Dym14 , ani od wysiak-a nie działają , proszę o dalszą pomoc :(
Inquisitio [ Pull the trigger ]
1.Up.
2.Komputer widzi głośniki ale i tak nie odtwarza muzyki :(
mirencjum [ operator kursora ]
Nie napisałeś jaki masz system. Może te opisane poprawki i High Definition Audio Driver brakuje
W menadżer urządzeń nie masz żółtych znaków?
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Na tamtym kompie mam XP i nie nie ma już znaków zapytania i jeśli ma to jakieś znaczenie to komputer ma głośniki wbudowane w monitorze...
Dym14 [ C L I N I C ]
A screena z menadżera zadań zaraz wrzucę.
Cóż, nie widzę...
Na tamtym kompie mam XP i nie nie ma już znaków zapytania
Rozumiem, że były przy karcie muzycznej tylko?
jeśli ma to jakieś znaczenie to komputer ma głośniki wbudowane w monitorze
Nie ma, ale zwróć uwagę na fakt że głośniki mogą być uszkodzone tak samo jak kabel. Podłącz i sprawdź np. słuchawki.
Inquisitio [ Pull the trigger ]
Dym14 ---> Miałem problemy z netem na tamtym kompie - przegram screena na mojego i go wrzucę...Co do uszkodzenia głośników to mało prawdopodobne , bo przed formatem (czyt.2 dni temu) działały bez problemu , zaraz sprawdzę czy działają z normalnymi głośnikami i ze słuchawkami...