Chrupek119 [ Konsul ]
Mafia II Wyciekł GamePlay
Kolejny GamePlay z Mafi II szkoda tylko ze trwa tak krótko.
Septi [ Starszy Generał ]
To nie żaden wyciek jak koleś macha kamerą przed ekranami a koło niego siedzi kupa chłopa grając w gre.

Ragnus [ thrash ]
IMO fizyka jazdy gorsza niż w pierwszym need for speedzie
Damian1539 [ Legend ]
Oceniasz to po 20 sekundach jazdy jednym samochodem? :)
bisfhcrew [ Bis ]
Mafia ma chyba dwa modele jazdy ?
Moim zdaniem wygląda ok, tylko troche kanciaste odbicie tam widziałem jak w tym maluch racer.
Wiil.i.aM [ P! ]
Oceniasz to po 20 sekundach jazdy jednym samochodem? :)
Powinno być -
Oceniasz to po filmiku z demka?
Damian1539 [ Legend ]
A skąd wiadomo że to jakieś "demo"? Jak już to wczesna wersja beta.
Storm [ Hardstyler ]
Ee... U Ciebie "demo" ma tylko jedno znaczenie?
raziel88ck [ Legend ]
Cos sztywna fizyke ma ta gra... i nie mam tu tylko na mysli modelu jazdy.

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
i swoja drogą ten model jazdy jakiś mało frapujący był
Chrupek119 [ Konsul ]
W grze będą dostępne dwa modele jazdy Zręcznościowy i Realistyczny zobaczymy jak sprawuje się ten drugi bo chyba na filmiku to jednak jest ten Zręcznościowy.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
do złudzenia (MI) przypomina GTA IV ale to moje zdanie a co do jazdy to takie sobie