GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia II Wyciekł GamePlay

03.04.2010
21:21
[1]

Chrupek119 [ Konsul ]

Mafia II Wyciekł GamePlay

Kolejny GamePlay z Mafi II szkoda tylko ze trwa tak krótko.

03.04.2010
21:28
[2]

Septi [ Starszy Generał ]

To nie żaden wyciek jak koleś macha kamerą przed ekranami a koło niego siedzi kupa chłopa grając w gre.

03.04.2010
21:31
smile
[3]

Ragnus [ thrash ]

IMO fizyka jazdy gorsza niż w pierwszym need for speedzie

03.04.2010
21:34
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Oceniasz to po 20 sekundach jazdy jednym samochodem? :)

03.04.2010
21:47
[5]

bisfhcrew [ Bis ]

Mafia ma chyba dwa modele jazdy ?
Moim zdaniem wygląda ok, tylko troche kanciaste odbicie tam widziałem jak w tym maluch racer.

03.04.2010
21:52
[6]

Wiil.i.aM [ P! ]


Oceniasz to po 20 sekundach jazdy jednym samochodem? :)

Powinno być -
Oceniasz to po filmiku z demka?

03.04.2010
22:43
[7]

Damian1539 [ Legend ]

A skąd wiadomo że to jakieś "demo"? Jak już to wczesna wersja beta.

03.04.2010
22:47
[8]

Storm [ Hardstyler ]

Ee... U Ciebie "demo" ma tylko jedno znaczenie?

03.04.2010
22:51
[9]

raziel88ck [ Legend ]

Cos sztywna fizyke ma ta gra... i nie mam tu tylko na mysli modelu jazdy.

03.04.2010
23:15
smile
[10]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

i swoja drogą ten model jazdy jakiś mało frapujący był

04.04.2010
00:03
[11]

Chrupek119 [ Konsul ]

W grze będą dostępne dwa modele jazdy Zręcznościowy i Realistyczny zobaczymy jak sprawuje się ten drugi bo chyba na filmiku to jednak jest ten Zręcznościowy.

04.04.2010
14:01
smile
[12]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

do złudzenia (MI) przypomina GTA IV ale to moje zdanie a co do jazdy to takie sobie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.