s1ntex [ Senator ]
Nagrywanie dźwięku w windowsie 7
Witam,
mam lapka z Win7, ale nie mogę jak w XP ustawić, aby rejestrator dźwięku czy jakolwiek inny program do nagrywania dzwieku nagrywal dzwiek z windowsa.
W XP wystarczyło zmienić ptaszek z mikrofonu na bodajze Stereo i już było.
Czytałem, że trzeba włączyć opcję nagrywania, kliknac PPM i wlaczyc: 'pokaz ukryte', ale mam to zaznaczone i mimo to nie działa.
Jest jaki sposob? Czy nie ma tak przydatnej mozliwosci w 7?
s1ntex [ Senator ]
No wlasnie nie ma takiej opcji.
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]
W tym okienku, które wkleił mirencjum, wejdź we właściwości źródła, z którego chcesz nagrywać i odhacz Nasłuchiwanie--->Nasłuchuj tego urządzenia. Systemowy rejestrator dźwięku powinien wówczas bez problemu zacząć nagrywać.
s1ntex [ Senator ]
Pobawiłem się i dalej nie działa.
Może ktoś sprawdzić czy u niego działa?
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]
Gdybym wcześniej nie sprawdził, to bym Ci głupot nie wypisywał tutaj - u mnie działa to właśnie w ten sposób.
1. Urządzenia do nagrywania
2. Właściwości karty dźwiękowej
3. Nasłuchiwanie
4. Nasłuchuj tego urządzenia (ma zostać zaznaczone)
5. Rejestrator dźwięku
6. Voila
s1ntex [ Senator ]
No właśnie, ty masz AUX, ja mam tylko dwa mikrofony i u mnie nie działa.
Wina lapka prawdopodobnie.