GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie dźwięku w windowsie 7

03.04.2010
20:59
[1]

s1ntex [ Senator ]

Nagrywanie dźwięku w windowsie 7

Witam,
mam lapka z Win7, ale nie mogę jak w XP ustawić, aby rejestrator dźwięku czy jakolwiek inny program do nagrywania dzwieku nagrywal dzwiek z windowsa.

W XP wystarczyło zmienić ptaszek z mikrofonu na bodajze Stereo i już było.

Czytałem, że trzeba włączyć opcję nagrywania, kliknac PPM i wlaczyc: 'pokaz ukryte', ale mam to zaznaczone i mimo to nie działa.

Jest jaki sposob? Czy nie ma tak przydatnej mozliwosci w 7?

03.04.2010
21:34
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Nigdy nie nagrywałem. Nic tam nie ma w tych opcjach konfiguracji? Przecież to musi być proste w używaniu.


Nagrywanie dźwięku w windowsie 7 - mirencjum
03.04.2010
23:06
[3]

s1ntex [ Senator ]

No wlasnie nie ma takiej opcji.

03.04.2010
23:55
[4]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

W tym okienku, które wkleił mirencjum, wejdź we właściwości źródła, z którego chcesz nagrywać i odhacz Nasłuchiwanie--->Nasłuchuj tego urządzenia. Systemowy rejestrator dźwięku powinien wówczas bez problemu zacząć nagrywać.

05.04.2010
11:49
[5]

s1ntex [ Senator ]

Pobawiłem się i dalej nie działa.

Może ktoś sprawdzić czy u niego działa?

05.04.2010
14:39
[6]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

Gdybym wcześniej nie sprawdził, to bym Ci głupot nie wypisywał tutaj - u mnie działa to właśnie w ten sposób.
1. Urządzenia do nagrywania
2. Właściwości karty dźwiękowej
3. Nasłuchiwanie
4. Nasłuchuj tego urządzenia (ma zostać zaznaczone)
5. Rejestrator dźwięku
6. Voila


Nagrywanie dźwięku w windowsie 7 - Radzik
05.04.2010
15:36
[7]

s1ntex [ Senator ]

No właśnie, ty masz AUX, ja mam tylko dwa mikrofony i u mnie nie działa.

Wina lapka prawdopodobnie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.