GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gitara z RB2

03.04.2010
20:05
[1]

kupisada [ Centurion ]

Gitara z RB2

Witam, mam pytanko co do gitary z Rock Banda 2.
Warto ją kupować? Czy lepiej kupic gitarę z serii GH? Jak się sprawuje, czy jest awaryjna itp?

Biorę pod uwage takie zestawy :

perkusja + gitara + mikrofon (all z RockBand) + GH WT lub sama gitara z WT i gra RB2

Nie wiem czy brac pierwszy zestaw wlasnie ze wzgledu na gitare. Moze ktos cos o niej napisac?


03.04.2010
20:15
[2]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
20:59
[3]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
21:01
[4]

s1ntex [ Senator ]

Sprzęt lepszy robi ekipa od GH, gry lepsze robi ekipa od RB.

Gitary z RB są chujowe, akurat mam do sprzedania:

03.04.2010
21:14
[5]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
21:16
smile
[6]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Gitary z RB są chujowe, akurat mam do sprzedania:

Ty to potrafisz zachęcić do zakupu.

03.04.2010
21:23
[7]

kupisada [ Centurion ]

Ma ktos jeszcze jakas opinie?

03.04.2010
21:45
[8]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
22:08
[9]

Pan P. [ 022 ]

A ja się nie zgodzę. Mi gitara z RB znacznie bardziej podeszła. Grałem na gitarach z GH2, GH3 i GH:WT i IMO RockBandowy Stratocaster jest znacznie wygodniejszy.

03.04.2010
22:16
[10]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

ja mam od października gitarke od pierwszego rock banda i sprawuje się świetnie :).
Przed nią grałem na gitarce od GH2 i muszę powiedzieć że różnica jest wielka, oczywiście na korzyść gitarki od RB.
Przynajmniej nie puka tak strasznie strum bar w gitarce od RB :)

03.04.2010
23:10
[11]

kupisada [ Centurion ]

Ok, dzieki

Więc wezmę pełny zestaw Rock Banda.

A jak jest z awaryjnoscią perkusji? Czesto sie psuje?

03.04.2010
23:24
[12]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
23:47
[13]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
23:53
smile
[14]

novi.. [ Senator ]

Nie wiem co widzicie w graniu na tej plastikowej gitarze, 5 przycisków, no bez jaj.

Kup samą perkusję, akurat mam na sprzedaż wersję na Xboxa :)

04.04.2010
00:18
[15]

Shadow_PL9 [ Generaďż˝ ]

novi. za 300-350zł można kupić zestaw pierwszego RB z grą :).
Chyba że ktoś ma samą gitarke albo mic to może sobie kupić samą perke :D

jak zestaw wytrzymuje takich oszołomów:


To znaczy że jest nawet wytrzymały :)

04.04.2010
10:54
[16]

kupisada [ Centurion ]

ma ktos jeszcze jakies opinie?

04.04.2010
13:39
[17]

kupisada [ Centurion ]

up

04.04.2010
14:01
[18]

Sprite [ Centurion ]

Perkusja znacznie lepsza jest i GH:WT
Dwa talerze robią swoje.

Gitarka... Hmm... Stratocaster z RB jest bardzo wygodny do trzymania i gry. Ta gitara jest większa i cięższa od tej z GH, ale za to w GH, nowa gitara ma fajny panel dotykowy świetnie sprawdzający się przy graniu solówek.

Co do samych gier- RB jest bardziej casualowy. Piosenki są prostsze.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.