GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prince Of Persia Trylogia

03.04.2010
15:53
smile
[1]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Prince Of Persia Trylogia

Witam mam taki oto problem zainstalowalem z trylogii 1 część a dokładnie Piaski Czasu i wszystko ok ladnie plynnie oprócz księcia książe gdy nim poruszam sie zacina to znaczy przeskakuje raz w przod lub w tył zaleznie od ruchy (W,S,A,D) czy to moze byc wina tego ze mialem gre zainstalowaną gdy mialem program do zmiany wyglądu na windows 7 (mam xp) wyłączyłem ten program i wziołem włączyłem ale nic!
Moze musze spaczowac czy cos nie wiem
Z góry Dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.