
Johny1335 [ Pretorianin ]
Prince Of Persia Trylogia
Witam mam taki oto problem zainstalowalem z trylogii 1 część a dokładnie Piaski Czasu i wszystko ok ladnie plynnie oprócz księcia książe gdy nim poruszam sie zacina to znaczy przeskakuje raz w przod lub w tył zaleznie od ruchy (W,S,A,D) czy to moze byc wina tego ze mialem gre zainstalowaną gdy mialem program do zmiany wyglądu na windows 7 (mam xp) wyłączyłem ten program i wziołem włączyłem ale nic!
Moze musze spaczowac czy cos nie wiem
Z góry Dzieki