GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mecze ekstraklasy :)

03.04.2010
15:49
[1]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Mecze ekstraklasy :)

Witajcie :)

Gdzie moge obejrzeć w necie mecz Polonia Warszawa - Wisła Kraków tak aby jakość obrazu była znośna :) Bo to co na razie wynalazłem to nie idzie oglądac ;p

Z gory dziekuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.