
ziomek112 [ Pretorianin ]
Far Cry I - Gra wieloosobowa [PC]
Chciałem pograć sobie w Far Cry przez internet z innymi, ale wystąpiły małe komplikacje...
trzeba założyć konto na www.ubi.com (juz zrobilem i aktywowalem) ale gdy loguje sie w grze to potem trzeba podać jakiś klucz produktu... wie ktoś może o co chodzi...? trzeba tam wpisac jakis kod czy haslo... prosze o szybką odpowiedź z dzięki z góry :]
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
No musisz wpisać kod który znajduje się z tyłu instrukcji do gry.

ziomek112 [ Pretorianin ]
Ale żal wogóle xD
tam na około 15 serwerów gra jakieś 6 ludzi z czego nie ma ani jednego polaka xD
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Jak nie?? Codziennie, szczególnie wieczorami gra na serwach około 50 graczy z czego większość to polacy. Wiem że to niewiele, ale ta gra ma już swoje lata, a i gracze już są nieźle "wyskillowani".