GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Far Cry I - Gra wieloosobowa [PC]

03.04.2010
15:37
smile
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Far Cry I - Gra wieloosobowa [PC]

Chciałem pograć sobie w Far Cry przez internet z innymi, ale wystąpiły małe komplikacje...
trzeba założyć konto na www.ubi.com (juz zrobilem i aktywowalem) ale gdy loguje sie w grze to potem trzeba podać jakiś klucz produktu... wie ktoś może o co chodzi...? trzeba tam wpisac jakis kod czy haslo... prosze o szybką odpowiedź z dzięki z góry :]

03.04.2010
15:41
[2]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

No musisz wpisać kod który znajduje się z tyłu instrukcji do gry.

03.04.2010
16:09
smile
[3]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Ale żal wogóle xD
tam na około 15 serwerów gra jakieś 6 ludzi z czego nie ma ani jednego polaka xD

04.04.2010
09:15
[4]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Jak nie?? Codziennie, szczególnie wieczorami gra na serwach około 50 graczy z czego większość to polacy. Wiem że to niewiele, ale ta gra ma już swoje lata, a i gracze już są nieźle "wyskillowani".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.