GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka to Bajka ??

03.04.2010
14:39
smile
[1]

Skull97 [ Centurion ]

Jaka to Bajka ??

Witam.

oto zasady gry: nalezy odgadnac obrazek --->

jesli dobze odpowiemy wstawiamy następny obrazek i tak dalej

regulaminu niema ;p jest tak jak ^ ^ ^ ^ ^ ^

punkty zbieramy i liczymy gramy do 10 pkt. kto tyle zdobedzie wygrywa (liczymy osobiscie)

OK ja zaczynam.....


Jaka to Bajka ?? - Skull97
03.04.2010
14:41
[2]

kluha666 [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9908869

03.04.2010
14:42
[3]

Skull97 [ Centurion ]

wybaczcie niezaowazylem ;/ ....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.