Dr.aska MEN [ Konsul ]
Gdzie mieszka...
Lesio Kwa? Musze mu zrobić wjazd na chatę bo polska niema xbox live.
ppaatt1 [ Trekker ]
Tia
Cobrasss [ Generaďż˝ ]
HEHEHEHE :D, Psotny bill