
gracz12301 [ Senator ]
Wesołych świąt wszystkim użytkownikom GOLa
Życzę Wam dużo zdrowia,
szczęścia i spędzenia tych świąt wielkanocnych
w gronie rodzinnym(aby nie przed komputerem:)
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników
najlepszego forum w Polsce.

grish_em_all [ Legend ]
Dziękuję bardzo i dołączam się do życzeń dla ogółu GOLowiczów :)

NeroTFP [ Senator ]
Dziękuję. Również życzę Wesołych i Zdrowych Świąt wszystkim.
Krol Pawel [ Among the net ]
Dzieki i nawzajem :P

Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Ja polecę klasykiem
A za życzenia dziękuję

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Nie przed komputerem? Schowaj sie z takimi życzeniami... Znowu ma mi się monitor zepsuć?
Takiego wała! :-D

Harry M [ Master czaszka ]
Dzięki i nawzajem. I życzę wszystkim także wesołych świąt.
<-----------------------[5]

mirencjum [ operator kursora ]
Dziękuję.

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]
Dziękuję, nawzajem.

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Nawzajem, chociaż i tak już końcówka świąt.