GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wesołych świąt wszystkim użytkownikom GOLa

03.04.2010
14:01
smile
[1]

gracz12301 [ Senator ]

Wesołych świąt wszystkim użytkownikom GOLa

Życzę Wam dużo zdrowia,
szczęścia i spędzenia tych świąt wielkanocnych
w gronie rodzinnym(aby nie przed komputerem:)
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników
najlepszego forum w Polsce.

spoiler start
nie martwcie się mam rodzinę i komu złożyć życzenia,ale bardzo lubię to forum i dlatego te życzenia:)
spoiler stop

Smacznego jajka:P


Wesołych świąt wszystkim użytkownikom GOLa - gracz12301
03.04.2010
14:02
smile
[2]

grish_em_all [ Legend ]

Dziękuję bardzo i dołączam się do życzeń dla ogółu GOLowiczów :)

03.04.2010
14:03
smile
[3]

NeroTFP [ Senator ]

Dziękuję. Również życzę Wesołych i Zdrowych Świąt wszystkim.

03.04.2010
14:05
[4]

Krol Pawel [ Among the net ]

Dzieki i nawzajem :P

03.04.2010
14:07
smile
[5]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]



Ja polecę klasykiem

A za życzenia dziękuję

03.04.2010
18:59
smile
[6]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Nie przed komputerem? Schowaj sie z takimi życzeniami... Znowu ma mi się monitor zepsuć?
Takiego wała! :-D

03.04.2010
19:01
smile
[7]

Harry M [ Master czaszka ]

Dzięki i nawzajem. I życzę wszystkim także wesołych świąt.
<-----------------------[5]

03.04.2010
19:23
smile
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Dziękuję.

03.04.2010
19:24
smile
[9]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Dziękuję, nawzajem.

04.04.2010
09:48
smile
[10]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Nawzajem, chociaż i tak już końcówka świąt.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.