GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepszy Antywirus!?

03.04.2010
13:52
smile
[1]

tsliwa [ Centurion ]

Najlepszy Antywirus!?

Jaki jest waszym zdaniem najlepszy antywirus na licencji Freeware (Za darmo )
?? ??

03.04.2010
13:54
[2]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

03.04.2010
13:58
smile
[3]

Adrianziomal [ Samael ]

Ja mam Avasta i nie narzekam :) Przy każdej próbie wtargnięcia jakiegoś paskudztwa wyświetla komunikat i blokuje wirusy i inne niebezpieczne rzeczy :) Skanuje w miarę szybko, ma różne poziomy skanowania (włączając gruntowne z archiwami). Większych wad nie dostrzegłem.

03.04.2010
14:00
[4]

Leon86 [ PREDATOR ]

Ja aktualnie przesiadłem się na Avire. Fajny antywirek, polecam

03.04.2010
14:03
[5]

grattz [ Generaďż˝ ]

Avira

03.04.2010
14:06
smile
[6]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Niezaprzeczalnie Avira wraz z zaporą COMODO sprawia że żaden wirus się nie przeciśnie.
Avasta nie polecam z tego względu że jest to tylko atrapa antywirusa.

03.04.2010
14:07
[7]

Chriso25 [ Generaďż˝ ]

No z darmowych to Avira chyba najlepsza. Sam posiadam i polecam taki zestaw Avira free + a-squared Free + KeyScrambler Personal Free + PC Tools Firewall Plus i jestem w pelni zadowolony.

03.04.2010
14:09
[8]

gnoll [ Legend ]

Avasta nie polecam z tego względu że jest to tylko atrapa antywirusa.

Pozwolę się nie zgodzić, testowałem Avsta tj. po jego użytkowaniu przez rok odinstalowałem go i zainstalowałem Avirę, ESET'a i Nortona (wersje demo 30-dniowe). I co ? I nic. Żadnych wirusów, trojanów itp. ŻADEN z tych nowych antywirusów nie znalazł. Trochę tu za bardzo trwa nagonka na Avasta. To całkiem niezły antyvir, w połączeniu z firewallem (ja używam Zone Alarm Basic) jest wystarczającym antywirusem dla większości.

03.04.2010
14:15
[9]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

No OK to jest Twoje zdanie.
Może i Avast wykrywa większości zagrożeń (w rankingach antywirusów góruje wysoko), ale niestety w większości wypadków zupełnie sobie nie radzi z tym co uda mu się wykryć.

03.04.2010
14:22
smile
[10]

Skull97 [ Centurion ]

ja mam Avast i jest git

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.