
kowalski13 [ Legionista ]
Runes of Magic - Vista, problem z patchami, brak uprawnień.
Bardzo proszę o pomoc. Mam Viste. Jak uruchamiam grę, zaczyna normalnie pobierać i po chwili wyskakuje że nie mam uprawnień do uruchomienia patch. Szukałem pomocy ale znaleść nie mogę. Jeśli ktoś wie co trzeba zrobić. Serdecznie dziękuje za pomoc.

kowalski13 [ Legionista ]
Już sobie poradziłem z tym problemem. Gra mi już działa.
Można zamknąć temat. Chyba że ktoś ma podobny problem to mogę coś podpowiedzieć