GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Runes of Magic - Vista, problem z patchami, brak uprawnień.

03.04.2010
13:43
smile
[1]

kowalski13 [ Legionista ]

Runes of Magic - Vista, problem z patchami, brak uprawnień.

Bardzo proszę o pomoc. Mam Viste. Jak uruchamiam grę, zaczyna normalnie pobierać i po chwili wyskakuje że nie mam uprawnień do uruchomienia patch. Szukałem pomocy ale znaleść nie mogę. Jeśli ktoś wie co trzeba zrobić. Serdecznie dziękuje za pomoc.

05.04.2010
11:00
smile
[2]

kowalski13 [ Legionista ]

Już sobie poradziłem z tym problemem. Gra mi już działa.
Można zamknąć temat. Chyba że ktoś ma podobny problem to mogę coś podpowiedzieć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.