GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanko o utorrent

03.04.2010
13:25
[1]

devileq does [ Konsul ]

Pytanko o utorrent

Witam.

Czy podałby mi ktoś optymalne ustawienia dla programu Utorrent 2.0 dla łącza 100 Mb/s ??? I jaka mniej więcej powinna być prędkość pobierania ??

pzdr

03.04.2010
13:27
[2]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Masz łącze o prędkości 100 megabajtów? a nie raczej łączysz się z netem przez kabel sieciowy o prędkości przesyłu danych 100 mega?

Co do tematu:
W utorrencie masz na dole taką zakładkę w której możesz sprawdzić jakie masz łącze, potem wybrać z listy odpowiednią metryczkę i tyle.


Speedtest w googlach i powiedz co ci wyszło, możesz dać screena.

03.04.2010
13:28
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Chyba pomyliłeś prędkość połączenia sieciowego, z prędkością łącza internetowego.
W teorii powinieneś mieć prędkość ok 12,5 Megabajta na sekundę.

03.04.2010
13:28
[4]

devileq does [ Konsul ]

szczerze ??? Nie mam pojęcia. Pisze że szybkość wynosi 100Mb/s.

03.04.2010
13:30
[5]

Connor_ [ Are you still there? ]



Zmierz prędkość tą stronką i podaj wynik dla downloading....

03.04.2010
13:32
[6]

Lansdowne [ Pretorianin ]

uTorrent przeważnie sam ustawia się automatycznie pod Twoje łącze ;)

03.04.2010
13:34
smile
[7]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

Dawaj maxa potem się będzie wolno ssało a tak to dajesz kompa na nockę i 5 filmów rano zassanych.
Ja tak robię :)

03.04.2010
13:34
[8]

devileq does [ Konsul ]

z tego testu wyszło

Download Kbps : 706
Upload Kbps : 301

03.04.2010
13:36
[9]

devileq does [ Konsul ]

[7]

Przede wszystkim nie planuję pobierać filmów ... a po drugie nie planuję zostawiać kompa na noc ... Dziwi mnie tylko troche wolny download tym programem ( waha się między 10-35Kb )

03.04.2010
13:37
[10]

Connor_ [ Are you still there? ]

Czyli nie masz prędkości 100mb/s a wychodzi na to że masz 700kb/s

03.04.2010
13:37
[11]

devileq does [ Konsul ]

ta, wiem :D źle podałem, nie patrzyłem na to co trzeba ;d

03.04.2010
13:40
[12]

bisfhcrew [ Bis ]

To nie program się waha tylko prędkość łącza uploadujących, pamiętaj że uploaderzy seedują za zwyczaj kilka plików na raz i o ile ktoś nie ma jakiegoś vps'a to będzie ci wolno pobierało.

Chyba że trafisz na torrenta dobrze seedowanego.

03.04.2010
13:42
[13]

devileq does [ Konsul ]

ta wiem, ale ta prędkość mnie naprawde dobija ;d nie dałoby się chociaż podciągnąć jej do 60-70Kb/s ??

03.04.2010
13:43
[14]

bisfhcrew [ Bis ]

Jak ktoś ma załóżmy wysyłanie 30kb/s to ty jako pobierający nic z tym nie zrobisz.

03.04.2010
13:44
[15]

devileq does [ Konsul ]

to pech, a skąd mam wiedzieć, ile kto ma ustawione wysyłanie ?? ;d

03.04.2010
13:46
[16]

bisfhcrew [ Bis ]

Nie będziesz wiedział.. wybieraj te torrenty co mają dużo seedów i tyle ;)

03.04.2010
13:47
[17]

devileq does [ Konsul ]

to lipa :d czyli chyba zostanę przy przeglądarce ;]

03.04.2010
13:51
[18]

devileq does [ Konsul ]

a ja mam jeszcze jedno pytanko

tam na dole mam cały czas taki trójkącik i pisze " brak połączeń przychodzących" :/ nie wiem co to jest :D wytłumaczy mi to ktoś w miarę "po polsku" ?? :D

03.04.2010
13:54
[19]

Chriso25 [ Generaďż˝ ]

Zmien utorrenta na Bit Spirit, ja tak zrobilem i transfery mialem znacznie wyzsze. Kiedys sciagalem wszystkie sezony Star Trek Deep Space Nine i w utorrencie szlo 35 kbs do 70, podczas gdy w Bit Spirit 3 razy wiecej. Zauwazylem ze Bit Spiryt potrafil laczyc sie z wieksza iloscia sedow niz utorent.

03.04.2010
13:56
[20]

devileq does [ Konsul ]

no lookne na to ;p

03.04.2010
13:57
[21]

HUtH [ pr0crastinator ]

Może musisz odblokować maksymalny limit połączeń w windowsie?

03.04.2010
15:29
[22]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

devileq does --> Masz porty poblokowane. Pewnie uzywasz routera, albo jakiegos firewalla. To nie ma nic wspolnego z programem, czy iloscia zrodel.

03.04.2010
15:52
[23]

devileq does [ Konsul ]

[22]


no a jak to odblokować ??

03.04.2010
16:06
[24]

BlackBolt [ Senator ]

no a jak to odblokować ??
Dobrze.
Musisz wejść w odpowiednie miejsce w ustawieniach swojego firewalla i/lub routera, a potem ustawić odpowiednie opcje, żeby było dobrze.
Gdzie, co i jak dokładnie? To zależy od modelu routera, firewalla i ustawień uTorrenta.
Poza tym jeżeli masz net od jakiegoś lokalnego dostawcy (a po prędkości, jaką podałeś na początku, można to wywnioskować), to po drodze będziesz miał co najmniej jeszcze jeden router, do którego nie będziesz miał dostępu.

03.04.2010
16:11
[25]

devileq does [ Konsul ]

a jeżeli tego nie wyłączę to stanie się coś ?? ;p

03.04.2010
16:21
[26]

devileq does [ Konsul ]

hm? ;d

03.04.2010
16:26
[27]

devileq does [ Konsul ]

odblokowałem i to samo :/

03.04.2010
16:37
[28]

devileq does [ Konsul ]

dowiedziałem się, że mam chyba zły port :/ jaki ustawie, to zawsze jest zły :/ jaki mam ustawić ?? na początku miałem dobry, ale coś grzebałem i teraz nie ma zielonego wykrzyknika tylko żółty

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.