
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Oblivion - zabawna książka
Oto co znalazłem :
to jest niby dramat ... :D

Kentril [ fechmistrz ]
Szekspir!

Andruskill [ Megajebutron ]
hehehe... zboczuchy z tych programistów.

WalyGator [ Pretorianin ]
"(...)polish my spear.
- But it is huge!"
Hahaha

pablo397 [ sport addicted ]
staaare jak i sam oblivion. ogolnie czesc ksiazek, mimo iz troche grafomanskich to sie fajnie czytalo - pomagalo budowac klimacik. kiedys bawilem sie w roleplay sam ze soba to sobie przynioslem stos ksiazek do mojego domku i tam sobie czytalem przy swiecach :)

rzaba89nae [ WTF!? ]
Tyle w to grałem, a jakoś na większość książek w serii TES uwagi nie zwracałem :P Trzeba będzie to nadrobić:)
kiedys bawilem sie w roleplay sam ze soba to sobie przynioslem stos ksiazek do mojego domku i tam sobie czytalem przy swiecach :)
Tez tak robiłem :D Ale tylko książki o historii cesarstwa i bóstwach, daedrach i wyznaniach.
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
Mi się też zazwyczaj nie chce tych książek czytać, ale ten tytuł zwrócił moją uwagę :D