GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion - zabawna książka

03.04.2010
13:09
smile
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Oblivion - zabawna książka

Oto co znalazłem :



to jest niby dramat ... :D

03.04.2010
13:12
smile
[2]

Kentril [ fechmistrz ]

Szekspir!

03.04.2010
13:12
smile
[3]

Andruskill [ Megajebutron ]

hehehe... zboczuchy z tych programistów.

03.04.2010
13:15
smile
[4]

WalyGator [ Pretorianin ]

"(...)polish my spear.
- But it is huge!"

Hahaha

03.04.2010
13:16
smile
[5]

pablo397 [ sport addicted ]

staaare jak i sam oblivion. ogolnie czesc ksiazek, mimo iz troche grafomanskich to sie fajnie czytalo - pomagalo budowac klimacik. kiedys bawilem sie w roleplay sam ze soba to sobie przynioslem stos ksiazek do mojego domku i tam sobie czytalem przy swiecach :)

03.04.2010
13:49
smile
[6]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Tyle w to grałem, a jakoś na większość książek w serii TES uwagi nie zwracałem :P Trzeba będzie to nadrobić:)


kiedys bawilem sie w roleplay sam ze soba to sobie przynioslem stos ksiazek do mojego domku i tam sobie czytalem przy swiecach :)

Tez tak robiłem :D Ale tylko książki o historii cesarstwa i bóstwach, daedrach i wyznaniach.

03.04.2010
13:52
[7]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Mi się też zazwyczaj nie chce tych książek czytać, ale ten tytuł zwrócił moją uwagę :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.