GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bios - blokada

03.04.2010
12:58
[1]

kupisada [ Centurion ]

Bios - blokada

Mam pewien problem. Chciałem sobie podkręcic procka, lecz opcje do podkręcania mam zablokowane (są na szaro i nie idzie ich wybrac). Jak to odblokowac?

Dodam ze jakieś 4 miesiace temu podkrecalem go i normalnie te opcje mialem odblokowane, a ze sprzetu tylko karte graficzna zmienialem, plyta glowna ta sama.

03.04.2010
13:41
[2]

kupisada [ Centurion ]

up

03.04.2010
13:43
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Wejdź do BIOSu i naciśnij CTRL+F1

03.04.2010
14:09
[4]

kupisada [ Centurion ]

Nie dziala :/

03.04.2010
14:33
[5]

Dessloch [ Legend ]

zmien z automatic na custom ?

dalbys wiecej detali odnosnie plyty glownej itd to moze ktos by ci lepiej mogl pomoc.
bo teraz tylko strzelac mozemy...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.