Rares [ Melancholik ]
Filmy w Wielkanoc
W tym roku w Wielkanoc leci kilka godnych uwagi filmów. Wymienię tylko te ciekawsze:
Niedziela (04.04):
TVP2 - Casino Royale - 21.00 -
TVN - Kłamca, kłamca - 15.15 -
TVN - Kiler - 22.10 -
Canal+ - Vicky Cristina Barcelona - 20.00 -
Poniedziałek (05.04):
TVP1 - Upadek - 22.45 -
TVP2 - Szklanką po łapkach - 22.10 -
TV4 - Duża ryba - 16.20 -
TVP Kultura - Dziewiąte wrota - 20.00 -
Sam zamierzam obejrzeć wszystko co wymieniłem z poniedziałku oprócz Szklanki po łapkach.
bezlerg66 [ Senator ]
Jak zwykle nic ciekawego. Najwyżej obejrzę "Kłamca, kłamca" i w poniedziałek "Szklanką po łapkach" lub "Upadek".
JasterMereel [ Konsul ]
Jak zwykle wszystko było widziane już kilka razy, czy telewizja mnie kiedyś zaskoczy? (Nie mam na myśli tu programów takich jak HBO)
A "Szklanką po łapkach" jest zarąbiste ;d Dla niektórych to betoniasty humor, mi się tam podoba.

Kentril [ fechmistrz ]
Wielkanoc bez "Kevin sam w domu" to nie wielkanoc.