GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmy w Wielkanoc

03.04.2010
12:56
[1]

Rares [ Melancholik ]

Filmy w Wielkanoc

W tym roku w Wielkanoc leci kilka godnych uwagi filmów. Wymienię tylko te ciekawsze:

Niedziela (04.04):

TVP2 - Casino Royale - 21.00 -
TVN - Kłamca, kłamca - 15.15 -
TVN - Kiler - 22.10 -
Canal+ - Vicky Cristina Barcelona - 20.00 -

Poniedziałek (05.04):

TVP1 - Upadek - 22.45 -
TVP2 - Szklanką po łapkach - 22.10 -
TV4 - Duża ryba - 16.20 -
TVP Kultura - Dziewiąte wrota - 20.00 -

Sam zamierzam obejrzeć wszystko co wymieniłem z poniedziałku oprócz Szklanki po łapkach.

03.04.2010
12:57
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

Jak zwykle nic ciekawego. Najwyżej obejrzę "Kłamca, kłamca" i w poniedziałek "Szklanką po łapkach" lub "Upadek".

03.04.2010
13:04
[3]

JasterMereel [ Konsul ]

Jak zwykle wszystko było widziane już kilka razy, czy telewizja mnie kiedyś zaskoczy? (Nie mam na myśli tu programów takich jak HBO)
A "Szklanką po łapkach" jest zarąbiste ;d Dla niektórych to betoniasty humor, mi się tam podoba.

03.04.2010
13:07
smile
[4]

Kentril [ fechmistrz ]

Wielkanoc bez "Kevin sam w domu" to nie wielkanoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.