GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Shift brak odpowiedzi

03.04.2010
12:02
[1]

Michalles [ Pretorianin ]

NFS Shift brak odpowiedzi

Witam
Mam mały problem z NFS Shift. Mianowicie włączam gre, widać pasek począdkowego ładowania i puźniej czarny ekran. Klikam CTRL+ALT+DEL żeby zobaczyć co się stało i pisze brak odpowiedzi. Czasami dochodziłem aż do wyboru wyścigu ale przy ładowaniu tego obojętnie jakiego wyścigu w połowie znów się zawiesza. Mój sprzęt: Win7 64bit, GeForce Nividia 9800GT, Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5400+ 2,79. Niewiem co zrobić a stery już pobierałem.

03.04.2010
12:08
[2]

Michalles [ Pretorianin ]

UP...

03.04.2010
12:53
[3]

Michalles [ Pretorianin ]

...

03.04.2010
12:55
[4]

Yoolek [ Pretorianin ]

Gra oryginalna?

28.08.2010
16:58
smile
[5]

Revolt [ Junior ]

Mam ten sam problem, z tym, że przez miesiąc grałem spokojnie, aż tu pewnego dnia taka niespodzianka. Grę posiadam oryginalną, sprzęt podobny, ten sam windows. Próbowałem reinstalować grę ale nic nie dało.

02.09.2010
18:45
[6]

Luki Kosiarz [ Legionista ]

U mnie działa się podbna sytuacja ponieważ używam visty, przeważnie pomaga zmiana trybu zgodności, jeśli posiadasz pirata to pewnie crack zły. Możliwe jest także iż problem tkwi w sterach. U mnie najnowsze stery mają najwięcej błedów a tak ogólnie to na każdych sterach ma się problem w danych grach, najlepiej poczytać które sterowniki są dedykowane pod gre (na stronce nvidia pisze np. Do 33% wyższa wydajność w grze XXXXXX). Jeśli to nie pomoże to zainstaluj sobie xp'eka na 2 dysku (jeśli niemasz to partycje zrób).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.