Hollowz [ Pretorianin ]
PS3 Lagi
witam mam taki problem jak gram w nowsze gry na ps3 np assassin creed 2 to pojawiaja sie lagi a jak jestem w wenecji to czasami w ogole i pytanie moje od czego to zalezy ? od telewizora? mam ustawienia video tylko HDMI 720p i 40GB PS3

herflik26 [ Konsul ]
PS 3 jest złom a i dlatego
zdichuu [ Generaďż˝ ]
a moze poprostu jest to wina tego ze gra niedziała w stałych
60klatkach/s
Hollowz [ Pretorianin ]
bo jeszcze w wwe smackdown vs raw 2009 jak gram i jest 6 zawodnikow w ringu to tak gre zwolnia i przycina ... ;/
shinobi10 [ ShadouQ ]
Zła konwersja ? :D

tankem3 [ Senator ]
Wydaje ci sie... na PS3 nie ma czegoś takiego jak lagi...
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Po prostu to są spadki płynności animacji. Tak jak na komputerze, który nie spełnia wymagań. Myślałeś, że konsole są wolne od tego ?
Hollowz [ Pretorianin ]
tankem3 --> niewyjdaje mi sie omg sam widze ze jak jest 6 zawodnikow w ringu bo wolnie chodzi i lagi sa i w assassinie mam np jak jestem w duzym miescie Wenecja ... nierobil bym tematu jak by prawda nie bylo by to
miguel1995 [ Konsul ]
kup gry a nie ściągaj :P
Yoolek [ Pretorianin ]
Gdzie trzymasz swojego pleja? jak w jakimś ciasnym miejscu to się nie dziw. PS3 musi mieć dostęp do powietrza, można by też przeczyścić trochę, bo pewnie kurz się dostał do środka.
Scortch [ Light ]
jeśli gry ci zwalniają, to może by to usterka mechaniczna. mi też acII zwalnia przy dużym tłumie, ale nie tak, żeby się grać nie dało...
Hollowz [ Pretorianin ]
to niestety jest w ciasnym miejscu xd a w polsce chyba nienaprawie bo to ps z ameryki ntsc :/

f123sebol [ Chor��y ]
herflik26 sam jestes zlom
aiMa [ Konsul ]
[9] miguel1995 A od kiedy to sa piraty na ps3 baranie ? :)

bartek22e [ Centurion ]
jak grałem w AC 2 to nawet w dużym tłumie ludzi gra mi działała bez problemów
Egzek [ Tits Lover ]
To przez nowy patch ; ) Jesli go nie instalowałeś to nie mam pojęcia : > jeśli jednak tak to wszystko jasne.
Hollowz [ Pretorianin ]
instalowalem xd
Hollowz [ Pretorianin ]
a to moze byc cos od ustawien obrazu czy nie?
eryk10 [ Bond_007 ]
Miguel1995, powiedz mi czy opłacało by się piracić gry na PS3...
Płyta Blu-Ray do gry - Około 40 zł
Nagrywarka Blu-Ray - 800-900 zł, są tańsze, ale zazwyczaj niezbyt rewelacyjne.
+
Ściąganie ogromnej gry, ściąganie gry zajęłoby Ci z tydzień.
Więc lepiej już wydać te 150-200 zł na grę, niż piracić. A i tak nie da się piracić, ale ja napisałem taki przykład gdyby się dało.
A, jeżeli chodzi o temat, to może być to kabel HDMI, jest taka mała możliwość. Telewizor można chyba wykluczyć, a bawiłeś się może jakimiś ustawieniami? Może coś zmieniałeś i Ci nie wyszło... Posprawdzaj wszystko i zdaj nam relację.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Dziwne rzeczy wypisujesz.
Płyta bd 25gb kosztuje 7zł
nagrywarka 600zł
Łącze? 10 mega w tepsie kosztuje 75zł, 20 85zł. W netii 69zł 10 i 20mbit.
Sciągnięcie 20gb 10mbitami to 6h. 20mbit 3h.
Scortch [ Light ]
janek09091---> a kogo to i tak obchodzi? ważne, że się nie da piracić i tyle ;)
Transcended [ Generaďż˝ ]
imho albo napęd zaczyna siadać, albo konsola się przegrzewa.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Hollowz --> W przypadku Sony tradycja stalo sie urozmaicanie zycia posiadaczom PS3, poprzez jej psucie :) Na oficjalnym blogu PS jest spory watek na temat problemow, jakie nowy patch wywoluje. Zaliczaja sie do niego m.in. problemy z uruchomieniem konsoli, z odczytem plikow przez naped (czyli pasowaloby to do Twoich objawow), a nawet klopoty z wylaczeniem konsoli.
Poczytaj sobie

Yancy [ Legend ]
Lagów nie zauważyłem ale wczoraj konsola faktycznie nie chciała się wyłączyć czego wcześniej nigdy nie było.
Hollowz [ Pretorianin ]
czyli mowicie ze to moze byc wina patchow? ;) ale i tak chyba mialem zamiar kupic slim ps 120

Brother85 [ Pretorianin ]
Na pewno nie jest to wina patchy po prostu gry multiplatformowe działają gorzej na PS3. Grałem w AC2 na Xboxie i PS3 na PS3 pożyczyłem od kumpla dla trofeów i niestety muszę stwierdzić ze port gry jest lekko zrypany , raz ze wygląda odrobinę gorzej , to były momenty ze po prostu najzwyczajniej przycinało. Wczoraj kupiłem dodatki do GTA 4 w wersji pudełkowej na PS3 i znowu to samo tekstury w niższej rozdzielczości i strasznie rozmazane (nie wyraźne ) w porównaniu do Xboxowej wersji i się tnie , szczególnie podczas pościgów aż przeszła mi ochota zakupu podstawki na PS3 . Wiec Hollowz musisz do tego przywyknąć takie są uroki PS3 dlatego posiadam obydwie konsolki , czarnulkę naprawdę lubię spędzam z nią mnóstwo czasu zwłaszcza po sieci ale gry konwertowane z Xa wyglądają i działom gorzej (nie wszystkie ; )

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
[6]tankem3 [ gry online level: 19 - African Tourist ]
Wydaje ci sie... na PS3 nie ma czegoś takiego jak lagi...
Nie ma czegoś takiego jak LAG ? to puść sobie BF BC 2 Multi , i włącz ściąganie czegokolwiek , albo niech siostra zacznie przeglądać NK na kompie który jest połączony z PS3 przez router , zobaczymy czy nie będziesz miał lagów , jak nie wiesz co to , to sie nie wypowiadaj.
Brother - Racja , robiłem takie same porównania i niestety wyszło to samo co u ciebie.
Transcended [ Generaďż˝ ]
co do lagów:
średnia ilość klatek w PS3 - 28.97, na X360 - 29.76. Jak widać obie konsole praktycznie identycznie lagują.
Brother85 - a co do grafiki to nie masz racji - pewnie TV masz ustawiony tak, że obraz pod X360 wygląda lepiej:
Visually, both versions of Assassin’s Creed II look virtually identical. Textures, shadows and anti-aliasing quality match very well. There are a few discrepancies in lighting (town at night from above for example) and missing objects in cinematics (candelabra in room). But all-in-all Ubisoft did a great job matching the graphic quality between the two versions.
źródło:
jak wejdziesz do linku i ponajeżdżasz sobie na fotki to zauważysz, że wersja na X360 jest okrojona ze światełek. Pewnie z powodu mocy obliczeniowej X360.
GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Transcended - w AC 2 może i prawda , ale GTA skopali w wersji na PS3 , to jest grubo widoczne i żadne ustawienia TV tego nie zmienią.

Adrianziomal [ Samael ]
[29]
Dlatego lepiej zainwestować w dobrego kompa i nie martwić się czymś takim jak lag, czy przycięcia/zwolnienia płynności wyświetlania obrazu w grach multiplatformowych ;P (no chyba, że programiści by spie****li robotę)
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
I na pewno jak grasz to widzisz mini różnice w swiatelkach, haha. A gta 4 na ps3 jest w subHd i bez AA. AA jest TYLKO na xboxie ; )
Hollowz [ Pretorianin ]
a zalezy cos od telewizora albo od vatow ile musi miec czy tez nie? xDD