GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam gry.

03.04.2010
11:28
[1]

BuBaZ [ szary user ]

Szukam gry.

Szukam internetowej gry, która kiedyś była na GOLu. Było się tam łucznikiem (być może samym łukiem) i strzelało do jabłka albo tarczy. Wszyscy porównywali swoje wyniki itd. Ma ktoś może linka do tej gry? Albo ma ktoś podobną grę ze strzelaniem z łuku?

04.04.2010
12:53
[2]

BuBaZ [ szary user ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.