GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

X360 Live.

03.04.2010
11:10
[1]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

X360 Live.

Witam, o co chodzi z tymi kontami Gold, Silver. Jakie są między nimi różnice?
Z góry dzięki za pomoc ;)

03.04.2010
11:11
[2]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Na goldzie możesz grać po sieci.

03.04.2010
11:11
[3]

szymonmac [ Legend ]

Mając konto Gold, możesz grać w gry multiplayerowe online, a mając tylko silver, nie możesz :)

03.04.2010
11:12
[4]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Aha, to biorę golda. Czyli jak będe miał golda to będe mógł grać na multi?

03.04.2010
11:33
smile
[5]

kubus_95_ [ Pretorianin ]

Tak i jeszcze na koncie z goldem będziesz mógł pobierać niektóre demka (chyba demo nowego SC nie można pobrać z konta silver, jesli się myle to mnie poprawcie), które nie są dostępne dla posiadaczy konta silver. I będziesz mógł dołączać i zakładać grupy w których może rozmawiać max 8 osób na raz.

03.04.2010
11:37
[6]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Cena internetowa to ok. 120-150 zł za rok. :)

03.04.2010
11:40
smile
[7]

kubus_95_ [ Pretorianin ]

Tu masz golda na 12 miesięcy za 111zł

03.04.2010
11:40
[8]

herflik26 [ Konsul ]


105 zł :)

03.04.2010
11:42
[9]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Patrzyłem na sklepy, w których zamawiałem - że mam pewność. :) Na Allegro nie patrzyłem. :P

03.04.2010
12:58
[10]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Jeszcze raz dzięki za pomoc :] Na razie live'a nie kupie bo nie mam kasy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.