Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
X360 Live.
Witam, o co chodzi z tymi kontami Gold, Silver. Jakie są między nimi różnice?
Z góry dzięki za pomoc ;)
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Na goldzie możesz grać po sieci.
szymonmac [ Legend ]
Mając konto Gold, możesz grać w gry multiplayerowe online, a mając tylko silver, nie możesz :)
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Aha, to biorę golda. Czyli jak będe miał golda to będe mógł grać na multi?

kubus_95_ [ Pretorianin ]
Tak i jeszcze na koncie z goldem będziesz mógł pobierać niektóre demka (chyba demo nowego SC nie można pobrać z konta silver, jesli się myle to mnie poprawcie), które nie są dostępne dla posiadaczy konta silver. I będziesz mógł dołączać i zakładać grupy w których może rozmawiać max 8 osób na raz.
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Cena internetowa to ok. 120-150 zł za rok. :)

kubus_95_ [ Pretorianin ]
Tu masz golda na 12 miesięcy za 111zł
herflik26 [ Konsul ]
105 zł :)
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Patrzyłem na sklepy, w których zamawiałem - że mam pewność. :) Na Allegro nie patrzyłem. :P
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Jeszcze raz dzięki za pomoc :] Na razie live'a nie kupie bo nie mam kasy.