GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ma ktoś nuty Grechuty?

03.04.2010
11:06
[1]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

Ma ktoś nuty Grechuty?

No właśnie pytam tych co grają na pianinach/fortepianach. Czy ktoś z was ma może nuty utworów Grechuty?

Chodzi mi o pełny przekład a nie tylko linia melodyczna i akordy.

Byłbym wdzięczny za przesłanie skana :)

03.04.2010
11:39
[2]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.