GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmiki z GTA IV

03.04.2010
10:35
smile
[1]

miguel1995 [ Konsul ]

Filmiki z GTA IV

Witam.
Gdzie na dysku mogę znaleźć te filmiki co się nagrywa poprzez naciśnięcie klawisza F2 ??? Czy one są tylko w grze dostępne i na dysku nigdzie ich nie znajdę ?
Pozdrawiam

03.04.2010
12:56
[2]

miguel1995 [ Konsul ]

up

03.04.2010
12:59
[3]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Dokładnie nie pamiętam, ale w telefonie jest opcja video editor czy coś w tym stylu.

03.04.2010
13:02
smile
[4]

miguel1995 [ Konsul ]

Wiem że są w telefonie ale mi chodzi o to gdzie są na dysku :P

03.04.2010
13:05
[5]

WalyGator [ Pretorianin ]

sprawdź w dokumentach w folderze z zapisanymi stanami gry:)

03.04.2010
13:22
[6]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Wchodzisz do moje dokumenty > Rockstar Games >GTA IV > Videos > Rendered. Mogłem źle napisać jakąś nazwę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.