
miguel1995 [ Konsul ]
Filmiki z GTA IV
Witam.
Gdzie na dysku mogę znaleźć te filmiki co się nagrywa poprzez naciśnięcie klawisza F2 ??? Czy one są tylko w grze dostępne i na dysku nigdzie ich nie znajdę ?
Pozdrawiam
miguel1995 [ Konsul ]
up
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Dokładnie nie pamiętam, ale w telefonie jest opcja video editor czy coś w tym stylu.

miguel1995 [ Konsul ]
Wiem że są w telefonie ale mi chodzi o to gdzie są na dysku :P
WalyGator [ Pretorianin ]
sprawdź w dokumentach w folderze z zapisanymi stanami gry:)
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Wchodzisz do moje dokumenty > Rockstar Games >GTA IV > Videos > Rendered. Mogłem źle napisać jakąś nazwę.