GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wynajmę kawalerkę w Warszawie

03.04.2010
10:23
[1]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

Wynajmę kawalerkę w Warszawie

Wynajmę kawalerkę w Warszawie cena maksymalnie 1000zł na dłuższy okres czasu im szybciej tym lepiej.

Kontakt
[email protected]

03.04.2010
10:49
[2]

yasiu [ Legend ]

biorę, gdzie to mieszkanko?

03.04.2010
10:51
[3]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

Yasiu to ja chcę wynająć:)
edycja
No jak szukam to 1300-1500 to strasznie drogo znajomi wynajęli ostatnio na śródmieściu wyremontowaną za 1000zł jak się dobrze poszuka to czasem się udaje znaleźć coś tańszego

03.04.2010
10:51
[4]

yasiu [ Legend ]

powodzenia w takim razie... we wrocławiu nie byłoby łatwo, a stolyca droższa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.