GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zgine bez pomocy

03.04.2010
09:51
smile
[1]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Zgine bez pomocy

Dziś mam sparring cs na steamie, ale nie da się zalogować do niego kiedy jeszcze nie wiedziałem o opcji automatycznego logowania wpisywałem hasło z pulpitu ale dzisiaj podczas gry mnie wylogowało i się nie chce samo logować tylko prosi mnie o hasło ale jak podaje prawidłowe wyskakuje mi błąd podany na obrazku. Morze to przez ten link bo w między czasie pisałem z kolegą przeciwnej drużyny i wysłał mi link ale to było do jakiejś grupy steam i wyświetliła mi się strona do logowania. Jak mi nie pomorze to mnie zabiją bo byłem prawie najlepszy w drużynie i taktyka się nie uda!


Zgine bez pomocy - Dr.aska MEN
03.04.2010
09:54
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Odstaw to ziolo

03.04.2010
09:56
[3]

Gmp3 [ Chuck ]

kolegą przeciwnej drużyny i wysłał mi link ale to było do jakiejś grupy steam i wyświetliła mi się strona do logowania

I wszystko jasne - zhackowali ci konto. Może teraz będziesz miał więcej czasu na naukę ortografii i interpunkcji.

Spróbuj odzyskiwania hasła lub napisz do administracji, czy coś w tym stylu. Nie wiem jak to na Steamie wygląda.

03.04.2010
09:56
smile
[4]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

[2] tak tak ...

BARDZO TRUDNO ZNALEŹĆ TUTAJ POMOC AHH... PRZECIEŻ TO GOL...

[3] I CO Z TYM ZROBIĆ?

03.04.2010
10:06
[5]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

up

03.04.2010
10:10
[6]

Skull97 [ Centurion ]

wiesz co Z tym zrobic ? bierz połowe mniej albo zmień dilera....

03.04.2010
10:19
[7]

Nimreh [ Konsul ]

Jak ktoś Ci podaje jakąkolwiek stronę podobną do steama, na której masz się zalogować to na przyszłość radzę patrzeć na adres. Koleś po prostu ukradł twoje konto, raczej nie da się nic zrobić, ewentualnie możesz napisać do nich, ale nie wiem czy w ten sposób cokolwiek zdziałasz. Na szczęście key do samego CSa 1.6 jest tani, więc zakładam, że dużo nie straciłeś (chyba że na tym koncie miałeś jeszcze inne gry).

03.04.2010
10:27
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Wiesz co jest najgłupsze w tobie? Że zamiast płakać, że straciłeś konto z grą/grami, to ty płaczesz, że nie zagrasz spara...

03.04.2010
10:30
[9]

HETRIX22 [ PLEBS ]

HAHAHA jak można się na to jeszcze nabierać?
steamcommonity.pl/groups/wypierdalaj hahahahahh

03.04.2010
10:33
smile
[10]

DJ Pinata [ Subterranean ]

A co powiesz na kuszący przycisk 'Odzyskaj utracone konto'?

03.04.2010
10:38
smile
[11]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

zalogowałem się miałem tam hl2 z płyty i mogę w niego grać ale cs1,6key kupiony był na allegro jako prezent na święta teraz kiedy wszedłem na konto nie mam żadnych znajomych a cs i inne gry mogę kupić przez sklep valve a wczoraj jeszcze w nie grałem i było ok. To znaczy że co się stało?

03.04.2010
10:40
smile
[12]

wysiak [ Legend ]

Niech to bedzie dla ciebie nauczka - moze dzieki tej lekcji w przyszlosci nie oddasz komus po frajersku loginu do czegos naprawde waznego, do swojego konta bankowego, na przyklad..

03.04.2010
10:46
[13]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

up
[11]!

03.04.2010
10:47
smile
[14]

Angel_Of_Pain [ Pretorianin ]

Niech ginie!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.