GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cod 6 i czity;)

03.04.2010
00:03
[1]

GrzesiekFTJ [ Legionista ]

Cod 6 i czity;)

A więc przed chwilą, kilka minut, grałem sobie w "Koda" i zostałem znokautowany ostatnim meczem, jakie się tam rzeczy działy to pała mała. A więc, jeden koleś strzelał z granatnika jak z karabinu, wyglądało to jak fontanna, drugi z RPG też jak z karabinu, dwóch było nieśmiertelnych nie dało się ich zabić, a najlepsze z tego wszystkiego to chyba AC130 i karabin z największego działa, nic nie było widać, cała plansza zalana pociskami. A jakie są wasze przeżycia z cziterami??

03.04.2010
00:06
[2]

gnoll [ Legend ]

Tyle w temacie dedykowanych serwerów które "wyeliminują oszustów" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.