Cyber Rekin [ Sharkee ]
GTA CW - kto gra w multi?
Kto chciałbym zagrać na multi w GTA Chinatown Wars na PSP?
ATV110 [ Chor��y ]
Ja
No to trza by się umówić.
Ktoś jeszcze chętny?