GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iPod Touch 2G Jailbreak.

02.04.2010
22:29
smile
[1]

remekra [ Horonrzy ]

iPod Touch 2G Jailbreak.

Witam.

Chciałbym zrobić Jailbreak'a, ale potrzebuje instrukcji jak to wykonać, sprawdzonej warto dodać.
Znalazłem już parę różnych poradników, ale żaden z nich nie zadziałał(albo mi to nie wychodzi).
Dlatego potrzebuje pomocy kogoś obeznanego z tematem(jak jakaś angielska strona to nie ma problemu, bo ten język nie sprawia mi trudności raczej).
Firmware w razie czego mam najnowszy jaki był dostępny na iTunes.

Z góry dziękuję za pomoc.

03.04.2010
17:00
[2]

remekra [ Horonrzy ]

UP.

03.04.2010
17:05
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Problemem może być właśnie najnowszy firmware.

03.04.2010
17:06
[4]

Storm [ Hardstyler ]

3.1.3?
Z najnowszym jest właśnie problem. Raczej jailbreaka póki co na nim nie zrobisz.

03.04.2010
17:06
[5]

sasquath_ [ Generaďż˝ ]

sprawdz forum myapple.pl.

03.04.2010
17:26
[6]

remekra [ Horonrzy ]

Tak właśnie 3.1.3, znalazłem stronę na której jest opisana metoda ale nie wiem czy zadziała na iPodzie 2G, bo opisany jest tylko iPhone z nowym Firmware.

03.04.2010
17:42
[7]

hipppciu [ For Teh Lulz ]

Jeśli działa na iPhone, to na pewno zadziała na iPodzie.

03.04.2010
22:58
smile
[8]

remekra [ Horonrzy ]

Dobra zrobiłem Jailbreak'a, ale teraz mam pytanie jak zgrywać aplikacje na iPod'a?

04.04.2010
08:46
[9]

hipppciu [ For Teh Lulz ]

Nie pamiętam w tej chwili, ale łatwo można wygooglować. Zresztą, jak już podał wyżej sasquath_ - zobacz na forum myapple.pl

04.04.2010
10:07
[10]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Storm --> Nie wprowadzaj ludzi w blad, jesli nie masz pojecia o czym piszesz. Oczywiscie, ze da sie zrobic. Byly co prawda poczatkowo pewne problemy, ale szybko sie z tym uporano.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.