
remekra [ Horonrzy ]
iPod Touch 2G Jailbreak.
Witam.
Chciałbym zrobić Jailbreak'a, ale potrzebuje instrukcji jak to wykonać, sprawdzonej warto dodać.
Znalazłem już parę różnych poradników, ale żaden z nich nie zadziałał(albo mi to nie wychodzi).
Dlatego potrzebuje pomocy kogoś obeznanego z tematem(jak jakaś angielska strona to nie ma problemu, bo ten język nie sprawia mi trudności raczej).
Firmware w razie czego mam najnowszy jaki był dostępny na iTunes.
Z góry dziękuję za pomoc.
remekra [ Horonrzy ]
UP.
BlackBolt [ Senator ]
Problemem może być właśnie najnowszy firmware.
Storm [ Hardstyler ]
3.1.3?
Z najnowszym jest właśnie problem. Raczej jailbreaka póki co na nim nie zrobisz.
sasquath_ [ Generaďż˝ ]
sprawdz forum myapple.pl.
remekra [ Horonrzy ]
Tak właśnie 3.1.3, znalazłem stronę na której jest opisana metoda ale nie wiem czy zadziała na iPodzie 2G, bo opisany jest tylko iPhone z nowym Firmware.
hipppciu [ For Teh Lulz ]
Jeśli działa na iPhone, to na pewno zadziała na iPodzie.

remekra [ Horonrzy ]
Dobra zrobiłem Jailbreak'a, ale teraz mam pytanie jak zgrywać aplikacje na iPod'a?
hipppciu [ For Teh Lulz ]
Nie pamiętam w tej chwili, ale łatwo można wygooglować. Zresztą, jak już podał wyżej sasquath_ - zobacz na forum myapple.pl
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Storm --> Nie wprowadzaj ludzi w blad, jesli nie masz pojecia o czym piszesz. Oczywiscie, ze da sie zrobic. Byly co prawda poczatkowo pewne problemy, ale szybko sie z tym uporano.