GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Uwe Boll chce nakręcić Wiedźmina!!! :(

02.04.2010
22:21
[1]

playof [ Junior ]

Uwe Boll chce nakręcić Wiedźmina!!! :(

Dzisiaj w internecie przeczytałem, że niejaki Uwe Boll znany ze swoich tragicznych filmów na podstawie gier, ma zamiar nakręcić film na podstawie gry "Wiedźmin".



Klikając w ten link i wypełniając znajdujący się tam króciutki formularz być może pomożecie sprawić że Uwe Boll porzuci zamiary związane z fantastyczną grą "Wiedźmin".

02.04.2010
22:23
[2]

piotr432 [ Veteran Soldier ]

NIEEEEEEEE!!!!!! TYLKO NIE TO

02.04.2010
22:23
smile
[3]

Storm [ Hardstyler ]

Zastanawiałem się czy da się zrobić coś gorszego od istniejącego już serialu. Z Uwe Bollem brzmi to całkiem prawdopodobnie.

Link zły.

02.04.2010
22:23
[4]

DscMati [ Konsul ]

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy gra nie opiera się czasami na filmie nakręconym wcześniej???

02.04.2010
22:24
[5]

gnoll [ Legend ]

Była petycja żeby Uwe w OGÓLE przestał kręcić filmy. Najwyraźniej nie pomogła, więc i tą petycję można sobie wsadzić w... buty. Boll to człowiek niereformowalny, traktujący krytykę jak histeryk. Nie ma sensu.

Jedyna nadzieja w CDP i Sapkowskim - jak CDP nie powie "Nie", to na 90% powie to AS.

Ale z drugiej strony chciałbym zobaczyć czy da się zrobić słabszego Wieśka niż niedawna Polska produkcja z Żebrowskim :)

Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale czy gra nie opiera się czasami na filmie nakręconym wcześniej???

Tragicznie źle kojarzysz - film co prawda był (fatalny), sama gra opiera się jednak na Sadze od A. Sapkowskiego, dosyć luźno - ale się opiera.

02.04.2010
22:25
[6]

BlackBolt [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10158471&N=1

02.04.2010
22:26
[7]

Storm [ Hardstyler ]

DscMati -> Hmm? O czym Ty prawisz? Twórcy gry mówili, że z serialem ta gra nie będzie miała nic wspólnego i na dobre jej to wyszło.

02.04.2010
22:26
[8]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Filmu "Wiedźmin" po prostu NIE DA się nakręcić. To zadanie karkołomne ( porównywalne do kręcenia "Władcy Pierścieni" ). Tego klimatu nie uchwyci się w filmie.

02.04.2010
22:29
[9]

zoloman [ Legend ]

Jakieś info poza tą "petycją"?

02.04.2010
22:43
[10]

Ashaard [ enjoy the silence ]

@DscMati - nie.
@gnoll - oj, tego "nie" od Sapkowskiego nie byłbym taki pewien ;).

02.04.2010
22:52
smile
[11]

Fett [ Avatar ]

gnoll - zarabiajac na tych gniotach taka kapone jak on, tez mialbym w dupie krytyke

02.04.2010
22:54
smile
[12]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Kurna a ja myślałem że to Prima Aprilis a tu jednak prawda :(

Profanacja tej wspaniałej gry!!!

02.04.2010
22:56
[13]

Sc00®pY [ Loler ]



Prawidłowy link

02.04.2010
22:56
[14]

gnoll [ Legend ]

Ashard - No nie wiem, jak AS ma łeb na karku to wyciągnie wnioski z poprzedniej ekranizacji i z "dorobku" Uwe. Chyba, że w tym przypadku mamona dojdzie do głosu... ale fani Wieśka roznieśli by go na widłach i pochodniach za to.
Fett - Niestety... ale w sumie Postal nie był zły (jak na jego standardy...). Nawet dało sie go obejrzeć.

02.04.2010
22:58
[15]

Ashaard [ enjoy the silence ]

@gnoll - "Jeżeli o mnie chodzi mogą z tego zrobić nawet reklamę pasty do zębów. Pisarz też musi z czegoś żyć." ;)

Poza tym ma bardzo zdrowy stosunek do tego, kto i co zrobi z licencją. Wystarczy poczytać parę wywiadów, by poczuć to podejście. :)

Tak swoją drogą, to tę petycję w translatorze tłumaczono?

02.04.2010
22:58
smile
[16]

ppaatt1 [ Trekker ]

The Wticher



Bo ktoś to potraktuje poważnie. :D

02.04.2010
23:01
[17]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie wiecie, jaki był wczoraj dzień?
Przecież Boll przestał kręcić wysokobudżetowe kaszany na podstawie gier komputerowych, od kiedy zmianie uległo niemieckie prawo podatkowe, pozwalające mu wcześniej czerpać zyski z kolejnych klap filmowych.

02.04.2010
23:01
[18]

Fett [ Avatar ]

gnoll - Postala nie miałem okazji oglądać, ale Dungeon Siege - pomijając wszystkie dialogi i scenariusz na poziomie dziecka oraz fakt ze nie znam fabuly gry - nawet mi sie podobal.

02.04.2010
23:01
[19]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

No bez jaj. Nie potrafię sobie wyobrazić Wieśka nakręconego przez Uwe z amerykańskimi aktorami. Przecież to by było gorsze od Mody na Sukces.

02.04.2010
23:05
[20]

zoloman [ Legend ]

Akurat Postal jest filmem zaskakująco wręcz dobrym.

02.04.2010
23:07
[21]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Ba! Postal to jedyna dobra adaptacja gry od czasu pierwszego MK. I w dodatku tak samo specyficzna jak pierwowzór, toteż ludzie zdanie o filmie mają, jakie mają.

02.04.2010
23:10
[22]

gnoll [ Legend ]

Postala ciężko było źle nakręcić - fabuła znikoma, pełno idiotyzmów w grze, próba grania na jakichś stereotypach itp. - tak więc nawet głupkowaty scenariusz i kretyńska gra aktorów idealnie by pasowała do klimatu gry :>

Jeszcze Tunnel Rats był znośnym filmem - choć tam wojna w Wietnamie przynudzała.

Swoja drogą wariacje na temat związku film-gra nieco mnie zadziwiają - oba gatunki szalenie ciężko przenieść na ekrany kin/ekrany monitorów, choć egranizacje* mają lekką szalę zwycięstwa na swoją korzyść (Riddick!). Niezrozumiałe to trochę dla mnie skoro już np. książki i gry w miarę dobrze koegzystują między sobą.

* Gra na podstawie filmu, słowo wymyślone i rozpowszechnione przez CDA :)

02.04.2010
23:10
[23]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Uwel Boll lubi polaków zresztą pokazał to w filmie "postal" kiedy porównywano kobiete do polskiej kiełbasy :D przynajmniej tak mi się zdaje

02.04.2010
23:13
smile
[24]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Panowie, to byl DOWCIP i to z naszej strony WWW, ktory zrobil spora kariere :P

02.04.2010
23:14
smile
[25]

wysiak [ Legend ]

Imho Uwe mialby duze szanse zrobic cos sporo lepszego, niz naszym rodzimym geniuszom kina sie udalo, wiec nie wiem skad te placze...

02.04.2010
23:19
smile
[26]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Aktorzy graliby lepiej, triki bylyby lepsze a scenariusz mialby sens

02.04.2010
23:21
[27]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ja chciałbym zobaczyć nowego smoka! Ten z filmu był epicki :P

03.04.2010
09:13
[28]

kluha666 [ Legend ]

Nie wiem dlaczego mówicie że film Postal był dobry ? Cieszy was gosc który chodzi z "interesem" na wierzchu, siada na kiblu i robi kupe xD...Ten film był wręcz tragiczny...

03.04.2010
09:20
smile
[29]

wysiak [ Legend ]

kluha, masz racje, przekonales mnie, Postal byl do kitu, i od dzisiaj bede ogladal tylko niezalezne kino mongolskie o cierpieniach moralnych dojrzewajacego sprzedawcy lemoniady z Ulan Bator.

03.04.2010
09:27
[30]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

"Nie wiem dlaczego mówicie że film Postal był dobry ?"
Dlatego. https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8013686 [90]

Przy okazji widać, jak GOL spieprzył system znaczników w archiwum...

03.04.2010
10:13
smile
[31]

Yancy [ Legend ]

Ja bym się cieszył, bo trudno mi sobie wyobrazić gorszą produkcję niż rodzima. Jedyny plus naszego serialu to dobrze wypadający na zdjęciach Żebrowski. Tylko na zdjęciach...

A sam Uwe? Jak dla mnie to sympatyczny facet i pozytywnie zakręcony. Kręci się wiele gorszych filmów niż jego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.