GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niedroga Kamera

02.04.2010
20:56
[1]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Niedroga Kamera

Czy ktoś z was, mógł by mi polecić jakąś niezadrogą kamere która posiada nagrywanie w HD. Niechodzi oczywiście o jakąś taką najwyższych lotów, ale do amatorskich produkcji filmowych.

02.04.2010
21:07
smile
[2]

macko 18 [ Konsul ]


Może ta!

02.04.2010
21:15
smile
[3]

ZoolPl [ Pretorianin ]

Jakieś opinie?? Lub dalsze propozycje?

02.04.2010
21:26
[4]

mirionis [ Konsul ]

Też przyłączam się do tematu. Chciałbym nabyć niedrogą, dobrą kamerę.

02.04.2010
21:30
[5]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

Również się przyłączam :) Jaką tanią i dobrą kamerę polecacie? :)

02.04.2010
21:30
[6]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Ogólnie nie ma za bardzo czegoś takiego jak niedroga kamera HD. Bo albo chcesz prawdziwego HD i wtedy sie za to buli, albo tylko znaczka HD, i matrycy HD Redy, wtedy można już wybierać. Zwykły sprzęt w każdym sklepie ci doradzą, lepsze maszynki trzeba szukać jak brylancki i po jakiś forach tematycznych szukać a nie tu, gdzie każdy ci co innego doradzi , a jak będzie już 5, to zaczną cie brać za łby i udawadniać swoje racje.
PS. Czasami warto oglądać program "Gadzet" na TVN Turbo, tam pokazują niezłe sprzęty i je testują, w tym kamery HD.

02.04.2010
21:31
[7]

wysiak [ Legend ]

Po pierwsze to zdefiniujcie co rozumiecie pod pojeciami 'niezadroga', 'niedroga', 'tania'.

02.04.2010
21:33
[8]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Kamerki flip/mino hd - na amazonie od 80funtów.

Na jutub masz sample.

02.04.2010
21:33
[9]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

A jaką kamerę polecicie bez HD? Do ok 500 zł?

02.04.2010
21:36
[10]

Dark Templar [ Konsul ]

Ja mam jakiś starszy model Everio i przyznam, że na kolejny się nie zdecyduję. Kombinowałem w opcjach, a i tak jakość obrazu mam gorszą niż z kamery ojca, która jest starsza o jakieś 2 lata :/

03.04.2010
09:16
[11]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Alien.pl --> Czasami warto oglądać program "Gadzet" na TVN Turbo, tam pokazują niezłe sprzęty i je testują, w tym kamery HD

Jasssne, polecaj program sponsorowany gdzie zawsze beda zachwalac sprzet producenta, ktory zaplacil za reklame. Przeciez to jest wylacznie program reklamowy i testuja tam tylko produkty, ktorych dystrybutor wylozyl odpowiednia sumke.

03.04.2010
10:17
[12]

lo0ol [ Jónior ]

Na podstawie mojego researchu to jak 'tańsza' z HD to wydaje mi się że Canon HV30 i HV40.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.