
macko 18 [ Konsul ]
Dziwna systuacja
Mam ofertę pakietu "familijnego" i tam mam miec polsat HD i on mi nie dziala nie mam z zadnego swojego sprzetu tv. HD czy to ten powód??
Connor_ [ Are you still there? ]
Jak nie masz tv HD to powiedz mi jakim cudem chciałeś mieć Polsat HD?
macko 18 [ Konsul ]
no bo on ma niby byc w tym pakiecie a jak go mam wlaczony polsatHD to pisze-zakodowany sygnał
Wicher1992 [ Legionista ]
nie masz TV HD to nie podziałasz ;p Kup sobie nowy TV i weź sobie "N" sam posiadam "N" tylko nie ma "Polsatu" ale duzo kanałow w HD
mefsybil [ Legend ]
No, a Polsat ma wszystkie TVN-y, buaha!
Connor_ [ Are you still there? ]
No bo na zwykłym telewizorze nie odbierzesz kanału HD, nie ważne że jest w pakiecie. Musisz mieć telewizor HD...

macko 18 [ Konsul ]
aaa... a co to jest pvr. to jest to zatrzymywanie i cofanie ?
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
No, i za każdy HD sobie każą dopłacić 6 zł, mają rewelacyjny dekoder, świetnie działające EPG... Faktycznie, nic tylko Polsat. :P
PS Żeby nie było - posiadam obie, nie licząc dostępności Polsatu, n bije na głowę konkurenta. ;)
bezlerg66 [ Senator ]
tylko nie ma "Polsatu"
Bullshit. Kupisz dodatkowo Tuner USB i odbiera Ci stacje takie jak TV4, Polsat i więcej, których normalnie nie ma.

macko 18 [ Konsul ]
A czy wtedy dekoder i antene też trzeba miec inna <czyli w HD>
A i czy wiecie że pierwszy kanał 3D który ma powstac to discovery HD<3D> i on ma byc 12mis. po powstaniu tego kanalu w ofercie "N"

macko 18 [ Konsul ]
???
Gmp3 [ Chuck ]
Na zwykłym telewizorze mogłem oglądać Polsat HD. Tylko mam dekoder HD z nagrywaniem.

macko 18 [ Konsul ]
aha czyli trzeba miec dekoder Hd
Wicher1992 [ Legionista ]
Odpowiedz brzmi: KUP NOWY TELEWIZOR ZEBY ODBIERAL HD I KUP "N" ALBO COŚ
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Na Polsacie nic prócz reklam nie ma. NUDA.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
HR@BIA --> taaak, i pewnie dlatego Polsat Cyfrowy ma ponad 3mln abonentow, chyba najwiecej ze wszystkich europejskich platform cyfrowych.