GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziwna systuacja

02.04.2010
20:49
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Dziwna systuacja

Mam ofertę pakietu "familijnego" i tam mam miec polsat HD i on mi nie dziala nie mam z zadnego swojego sprzetu tv. HD czy to ten powód??

02.04.2010
20:51
[2]

Connor_ [ Are you still there? ]

Jak nie masz tv HD to powiedz mi jakim cudem chciałeś mieć Polsat HD?

02.04.2010
20:52
[3]

macko 18 [ Konsul ]

no bo on ma niby byc w tym pakiecie a jak go mam wlaczony polsatHD to pisze-zakodowany sygnał

02.04.2010
20:53
[4]

Wicher1992 [ Legionista ]

nie masz TV HD to nie podziałasz ;p Kup sobie nowy TV i weź sobie "N" sam posiadam "N" tylko nie ma "Polsatu" ale duzo kanałow w HD

02.04.2010
20:54
[5]

mefsybil [ Legend ]

No, a Polsat ma wszystkie TVN-y, buaha!

02.04.2010
20:55
[6]

Connor_ [ Are you still there? ]

No bo na zwykłym telewizorze nie odbierzesz kanału HD, nie ważne że jest w pakiecie. Musisz mieć telewizor HD...

02.04.2010
20:55
smile
[7]

macko 18 [ Konsul ]

aaa... a co to jest pvr. to jest to zatrzymywanie i cofanie ?

02.04.2010
20:56
[8]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

No, i za każdy HD sobie każą dopłacić 6 zł, mają rewelacyjny dekoder, świetnie działające EPG... Faktycznie, nic tylko Polsat. :P

PS Żeby nie było - posiadam obie, nie licząc dostępności Polsatu, n bije na głowę konkurenta. ;)

02.04.2010
20:56
[9]

bezlerg66 [ Senator ]

tylko nie ma "Polsatu"

Bullshit. Kupisz dodatkowo Tuner USB i odbiera Ci stacje takie jak TV4, Polsat i więcej, których normalnie nie ma.

02.04.2010
20:59
smile
[10]

macko 18 [ Konsul ]

A czy wtedy dekoder i antene też trzeba miec inna <czyli w HD>
A i czy wiecie że pierwszy kanał 3D który ma powstac to discovery HD<3D> i on ma byc 12mis. po powstaniu tego kanalu w ofercie "N"

02.04.2010
21:04
smile
[11]

macko 18 [ Konsul ]

???

02.04.2010
21:15
[12]

Gmp3 [ Chuck ]

Na zwykłym telewizorze mogłem oglądać Polsat HD. Tylko mam dekoder HD z nagrywaniem.

02.04.2010
21:21
smile
[13]

macko 18 [ Konsul ]

aha czyli trzeba miec dekoder Hd

02.04.2010
21:21
[14]

Wicher1992 [ Legionista ]

Odpowiedz brzmi: KUP NOWY TELEWIZOR ZEBY ODBIERAL HD I KUP "N" ALBO COŚ

02.04.2010
21:38
[15]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Na Polsacie nic prócz reklam nie ma. NUDA.

03.04.2010
09:13
[16]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

HR@BIA --> taaak, i pewnie dlatego Polsat Cyfrowy ma ponad 3mln abonentow, chyba najwiecej ze wszystkich europejskich platform cyfrowych.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.