GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

!!!!POMOCY!!!!

02.04.2010
20:41
[1]

Wicher1992 [ Legionista ]

!!!!POMOCY!!!!

Siemka poszukuje cd-key do Driver Fetch nigdzie nie moge znaleźć wiec jesli mozecie to pomozcie.

02.04.2010
20:42
[2]

Connor_ [ Are you still there? ]

Jest w instrukcji na ostatniej stronie, instrukcja na pewno jest w pudełku z grą.

02.04.2010
20:43
[3]

Wicher1992 [ Legionista ]

po 1 primo to nie gra tylko program do wyszukiwania sterownikow do karty Sis Mirage 3 a po za Tym sciągnołem ten program z neta

02.04.2010
20:45
[4]

bezlerg66 [ Senator ]

To ściągnij i klucz.

02.04.2010
20:46
[5]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]



tutaj rozdają klucze do tego programu

02.04.2010
20:48
[6]

Wicher1992 [ Legionista ]

Rozdaja za prawie 30$ ja bym chciał za free

02.04.2010
20:50
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

W życiu nic nie ma za darmo...

02.04.2010
20:50
[8]

Wicher1992 [ Legionista ]

jak to nie? Jest ;p duzo rzeczy ;p

02.04.2010
20:59
[9]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Trzeba zrobić jakiś test na IQ dla nowo zarejestrowanych.

02.04.2010
21:01
[10]

Wicher1992 [ Legionista ]

masz racje :) idz i rób

02.04.2010
21:04
[11]

BlackBolt [ Senator ]

po 1 primo to nie gra tylko program do wyszukiwania sterownikow do karty Sis Mirage 3
Yyyy. Ja myślałem, że od tego jest strona producenta danego układu...

02.04.2010
21:05
[12]

Wicher1992 [ Legionista ]

Z tamtą mam najnowsze sterowniki ale ten program mi wyszukuje jeszcze nowsze sterowniki i inne mam program Driver Genius i on ich nie znajduje tylko ten program

02.04.2010
21:22
smile
[13]

ignac8 [ Konsul ]

Bo ten program to oszustwo? Po rejestracji już je przestanie znajdywać :).

02.04.2010
22:35
smile
[14]

ATV110 [ Chor��y ]

Po prostu poszukaj np: Google.pl

05.04.2010
00:22
[15]

Wicher1992 [ Legionista ]

po prostu gdy bym znalazł to bym nie pisal ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.