Wicher1992 [ Legionista ]
!!!!POMOCY!!!!
Siemka poszukuje cd-key do Driver Fetch nigdzie nie moge znaleźć wiec jesli mozecie to pomozcie.
Connor_ [ Are you still there? ]
Jest w instrukcji na ostatniej stronie, instrukcja na pewno jest w pudełku z grą.
Wicher1992 [ Legionista ]
po 1 primo to nie gra tylko program do wyszukiwania sterownikow do karty Sis Mirage 3 a po za Tym sciągnołem ten program z neta
bezlerg66 [ Senator ]
To ściągnij i klucz.
Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]
tutaj rozdają klucze do tego programu
Wicher1992 [ Legionista ]
Rozdaja za prawie 30$ ja bym chciał za free
bezlerg66 [ Senator ]
W życiu nic nie ma za darmo...
Wicher1992 [ Legionista ]
jak to nie? Jest ;p duzo rzeczy ;p
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Trzeba zrobić jakiś test na IQ dla nowo zarejestrowanych.
Wicher1992 [ Legionista ]
masz racje :) idz i rób
BlackBolt [ Senator ]
po 1 primo to nie gra tylko program do wyszukiwania sterownikow do karty Sis Mirage 3
Yyyy. Ja myślałem, że od tego jest strona producenta danego układu...
Wicher1992 [ Legionista ]
Z tamtą mam najnowsze sterowniki ale ten program mi wyszukuje jeszcze nowsze sterowniki i inne mam program Driver Genius i on ich nie znajduje tylko ten program

ignac8 [ Konsul ]
Bo ten program to oszustwo? Po rejestracji już je przestanie znajdywać :).

ATV110 [ Chor��y ]
Po prostu poszukaj np: Google.pl
Wicher1992 [ Legionista ]
po prostu gdy bym znalazł to bym nie pisal ;p