GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepszy procek dla mnie

02.04.2010
19:52
[1]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

najlepszy procek dla mnie

Posiadam płytę główną MSI Ultra C z 2002 roku. Na niej procek Celeron 2.0. Chciałbym go wymienić na jakiś najbardziej optymalny, wydajny i szybki. Co mogło by to być?

02.04.2010
20:08
smile
[2]

kefirek09 [ Senator ]

może to by się nadało, ale nie na 100%, że jest najlepszy


edit: sory nie doczytałem :/

02.04.2010
20:08
[3]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Dokładniejszy model płyty podaj. Sama nazwa MSI Ultra C niewiele mówi, jaki chipset tam jest ?
pewnie więcej niż P4 tam nie włożysz, więc nie wiem czy warto się bawić, i nie lepiej kupić nową płytę z procem.
UP => od kiedy to do płyt głównych pod Intela pasują proce AMD ??? Przecież kolega pisze że ma Celerona, a nie Semptrona.

02.04.2010
20:21
[4]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

patrz screen ->

Chciałbym sam procek bez płyty.


najlepszy procek dla mnie - HR@BIA
02.04.2010
20:24
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

02.04.2010
20:26
[6]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

5 -> Ok ale który najlepszy :P Z biosem coś kombinować trzeba?

02.04.2010
23:17
[7]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

up

03.04.2010
00:12
[8]

Pichtowy [ Senator ]

Z tego co widz to masz socket 478 a wiec takiego CPU intela musisz szukać,
Tu masz przykład

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.