GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: Crysis 2

02.04.2010
19:43
smile
[1]

Oqmanista147 [ Junior ]

Gra: Crysis 2

Wyszła już gra Crysis 2?
Co o niej sądzicie? Miejmy nadzieję, że będzie tak samo super jak Crysis 1 :)

02.04.2010
19:54
smile
[2]

x21 [ Konsul ]

Nie wyszła :

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13486

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13484

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13485

Może to być kawał dobrej gry z jedynką mam dobre wspomnienia była moją pierwszą grą na nowego kompa :)

02.04.2010
20:02
[3]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

No gra jak już wyjdzie to raczej będzie trochę inna niż 1, bo akcja ma zostać osadzona w mieście, a nie otwartych (niby) lokacjach jak do tej pory. Jak autorzy sie postarają to może to być i ciekawsze, ponieważ zurbanizowany teren działań wbrew pozorom daje większą swobodę działań niż las i krzaczki. Ale warunek że zostanie do tego użyta odpowiednia fizyka interakcji z otoczeniem, np możliwość wysadzania ścian budynków, stacji benzynowych, czy samochodów, oraz odpowiednia urbanistyka (poruszanie różnymi drogami do celu), kanały, domy, uliczki, schody przeciw pożarowe itp.
Ale wątpię ze autorzy aż tak się wysilać będą.

02.04.2010
23:12
smile
[4]

Interior666 [ Konsul ]

A jak się wam wydaje z wymaganiami? Mi się wydaje, że minimum będzie coś koło tego geforce 8600 256 2 gb ramu i jakiś 2 rdzeniowiec, a na średnie gtx 280 3 gb ramu i 4 rdzenie :p

03.04.2010
10:36
smile
[5]

preDratronIX [ Generau ]

drugi screeen na PC wygląda jakby ten Nomad był wklejony

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.