GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA 4

02.04.2010
19:22
smile
[1]

Daxir [ Junior ]

GTA 4

Witam ! Mam takie małe pytanie. Ponieważ są święta chciałem sobie zrobic mały prezent, a mianowicie kupic GTA 4. Lecz co sie okazuje. Facet w Media Markt powiedział mi, że nie ma narazie GTA 4 i wyjdzie w kwietniu. Myslalem ze to tylko w Media ale objechalem kilka sklepow no i nie ma nigdzie. GTA 4 zniknelo tylko na PC, a na XBOX-a jest. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś wie Dlaczego zostało wycofane i Kiedy powroci do sklepow.
Pozdrawiam i życze miłych świąt.

02.04.2010
19:24
[2]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

Cię muszą nieźle w bambuko robić, bo u mnie (Konin) wszędzie jest - i w MM i empiku. Może chodzi im o EfLC?

02.04.2010
19:26
[3]

Daxir [ Junior ]

No właśnie nie. Zapytalem sie goscia o GTA 4 bo nie umialem znalesc i tak mi powiedzial, że na chwile obecna nie ma ale wyjdzie na nowo w kwietniu. Czyli nic nie wycofano. Hmm moze skonczylo im sie. No ale w tylu sklepach?.. A tak przy okazji po ile u was chodzą?

02.04.2010
19:57
[4]

Daxir [ Junior ]

Czyli GTA 4 jest tak? Nie jest wycofane ani nic? Bo wlasnie zerknalem na Empik i pisze, że niedostepny produkt. Prosilbym o potwierdzenie postu AdrianJ

02.04.2010
20:05
[5]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=750&k=grand-theft-auto-iv

stan magazynowy: dużo
wysyłka w poniedziałek


Taki zbieg okoliczności ze u ciebie nie ma :P

02.04.2010
20:43
[6]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Może twoje miasto chciało byc oryginalne i zakazało na chwilę sprzedaż gier z pegi 18+. Nie no żart.

02.04.2010
20:51
[7]

ATV110 [ Chor��y ]

po prostu cię oszukują


GTA 4 - ATV110
02.04.2010
23:45
[8]

Daxir [ Junior ]

A zmieniajac troche temat. Czy GTA 4 jest do kupienia w pelnej wersji PL ? Tzn napisy, menu i to wszystko inne ???

02.04.2010
23:51
[9]

bisfhcrew [ Bis ]

W jakim centrum handlowym i sklepie z grami bym nie oglądał tytułów, nie zdarzyło mi się żeby nie było GTA 4.

Nie ma spolszczonego gta, masz tylko spolszczenie (nie oficjalne) do angielskiej wersji, ale jest sens zmieniać język ? tam nie ma nic specjalnie niezrozumiałego.

02.04.2010
23:52
[10]

novi.. [ Senator ]

Daxir --> oficjalnego spolszczenia Cenegi nie ma, czyli gra jest tylko po angielsku. Lecz możesz za darmo ściągnąć nieoficjalne spolszczenie stąd:

03.04.2010
10:59
smile
[11]

Daxir [ Junior ]

Dziękuje wam za odpowiedzi : )
novi.. --> Dzięki wielkie !

Życzę Wszystkim Miłych i Wesołych Świąt

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.