
Daxir [ Junior ]
GTA 4
Witam ! Mam takie małe pytanie. Ponieważ są święta chciałem sobie zrobic mały prezent, a mianowicie kupic GTA 4. Lecz co sie okazuje. Facet w Media Markt powiedział mi, że nie ma narazie GTA 4 i wyjdzie w kwietniu. Myslalem ze to tylko w Media ale objechalem kilka sklepow no i nie ma nigdzie. GTA 4 zniknelo tylko na PC, a na XBOX-a jest. I tutaj moje pytanie. Czy ktoś wie Dlaczego zostało wycofane i Kiedy powroci do sklepow.
Pozdrawiam i życze miłych świąt.
AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
Cię muszą nieźle w bambuko robić, bo u mnie (Konin) wszędzie jest - i w MM i empiku. Może chodzi im o EfLC?
Daxir [ Junior ]
No właśnie nie. Zapytalem sie goscia o GTA 4 bo nie umialem znalesc i tak mi powiedzial, że na chwile obecna nie ma ale wyjdzie na nowo w kwietniu. Czyli nic nie wycofano. Hmm moze skonczylo im sie. No ale w tylu sklepach?.. A tak przy okazji po ile u was chodzą?
Daxir [ Junior ]
Czyli GTA 4 jest tak? Nie jest wycofane ani nic? Bo wlasnie zerknalem na Empik i pisze, że niedostepny produkt. Prosilbym o potwierdzenie postu AdrianJ
AdrianJ [ Tu gina ludzie ]
https://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=750&k=grand-theft-auto-iv
stan magazynowy: dużo
wysyłka w poniedziałek
Taki zbieg okoliczności ze u ciebie nie ma :P
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Może twoje miasto chciało byc oryginalne i zakazało na chwilę sprzedaż gier z pegi 18+. Nie no żart.
Daxir [ Junior ]
A zmieniajac troche temat. Czy GTA 4 jest do kupienia w pelnej wersji PL ? Tzn napisy, menu i to wszystko inne ???
bisfhcrew [ Bis ]
W jakim centrum handlowym i sklepie z grami bym nie oglądał tytułów, nie zdarzyło mi się żeby nie było GTA 4.
Nie ma spolszczonego gta, masz tylko spolszczenie (nie oficjalne) do angielskiej wersji, ale jest sens zmieniać język ? tam nie ma nic specjalnie niezrozumiałego.
novi.. [ Senator ]
Daxir --> oficjalnego spolszczenia Cenegi nie ma, czyli gra jest tylko po angielsku. Lecz możesz za darmo ściągnąć nieoficjalne spolszczenie stąd:

Daxir [ Junior ]
Dziękuje wam za odpowiedzi : )
novi.. --> Dzięki wielkie !
Życzę Wszystkim Miłych i Wesołych Świąt