GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Potrzebuję osoby tworzącej grafikę wektorową

02.04.2010
18:56
[1]

Vegetan [ Bździągw ]

Potrzebuję osoby tworzącej grafikę wektorową

Witam!


Potrzebuję kogoś znającego się na grafice wektorowej. Chodzi o stworzenie prostego elementu (prosty dla kogoś kto się na tym zna, mi niestety nie wyszedł specjalnie dobrze). Jakby ktoś chciałby mi poświęcić kilka minut, to proszę na GG:
6099390

Gdzie opiszę resztę.


Z góry dziękuję :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.