misiek345 [ Generaďż˝ ]
Wysłanie paczki
Ile będzie kosztować wysłanie gry na pc pocztą?
Czy jest jakaś strona która pomoże to obliczyć?
Czy stawka jest ta sama na cały kraj?
Azerko [ Alone in the wild ]
Ashaard [ enjoy the silence ]
Jeżeli to zwykłe opakowanie DVD - 5.10 zł + 0.9 koperta.

wysiak [ Legend ]
" i co ja mam tam wybrać gabaryt A czy B?"
To zalezy od wielkosci paczki.
misiek345 [ Generaďż˝ ]
Azero--> i co ja mam tam wybrać gabaryt A czy B?
Bo chciałbym sprzedać kilka gier na allegro, ale nie wiem wg czego się kierować przy koszcie wysyłki...
Robert542 [ Legend ]
A
Lysack [ Przyjaciel ]
Grubość do 2cm aby był gabaryt A, jeśli chcesz wysłać kilka gier to po pierwsze wzrosnie grubość, a po drugie waga.
diaboł [ boss ]
U mnie wysłanie gry poprzez list polecony priorytetowy kosztuje 5.70 + 1.2 koperta bąbelkowa a więcej gier wysyłam paczką priorytetem za 11zł
Czyli:
1 gra 7zł
2 i więcej 11zł
powyżej 1KG 13zł
Lysack [ Przyjaciel ]
diaboł -> ale po co wysyłać paczką za 11, skoro można listem za 9zł, lub jeśli się zmieści poniżej 0,5kg to jeszcze taniej? :D
diaboł [ boss ]
No nie wiem, ja tak zawsze wysyłam :D
Bakermistrzu [ Pretorianin ]
listem zwykłym priorytetem jakieś 1.50zł + koperta bądź sam obkleisz to masz za free