GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wysłanie paczki

02.04.2010
17:53
[1]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Wysłanie paczki

Ile będzie kosztować wysłanie gry na pc pocztą?

Czy jest jakaś strona która pomoże to obliczyć?
Czy stawka jest ta sama na cały kraj?

02.04.2010
17:55
[2]

Azerko [ Alone in the wild ]

02.04.2010
17:55
[3]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Jeżeli to zwykłe opakowanie DVD - 5.10 zł + 0.9 koperta.

02.04.2010
17:56
smile
[4]

wysiak [ Legend ]






" i co ja mam tam wybrać gabaryt A czy B?"
To zalezy od wielkosci paczki.

02.04.2010
17:56
[5]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Azero--> i co ja mam tam wybrać gabaryt A czy B?

Bo chciałbym sprzedać kilka gier na allegro, ale nie wiem wg czego się kierować przy koszcie wysyłki...

02.04.2010
17:58
[6]

Robert542 [ Legend ]

A

02.04.2010
18:04
[7]

Lysack [ Przyjaciel ]

Grubość do 2cm aby był gabaryt A, jeśli chcesz wysłać kilka gier to po pierwsze wzrosnie grubość, a po drugie waga.

02.04.2010
18:08
[8]

diaboł [ boss ]

U mnie wysłanie gry poprzez list polecony priorytetowy kosztuje 5.70 + 1.2 koperta bąbelkowa a więcej gier wysyłam paczką priorytetem za 11zł

Czyli:
1 gra 7zł
2 i więcej 11zł
powyżej 1KG 13zł

02.04.2010
18:12
[9]

Lysack [ Przyjaciel ]

diaboł -> ale po co wysyłać paczką za 11, skoro można listem za 9zł, lub jeśli się zmieści poniżej 0,5kg to jeszcze taniej? :D

02.04.2010
18:28
[10]

diaboł [ boss ]

No nie wiem, ja tak zawsze wysyłam :D

02.04.2010
18:34
[11]

Bakermistrzu [ Pretorianin ]

listem zwykłym priorytetem jakieś 1.50zł + koperta bądź sam obkleisz to masz za free

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.