GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

total war

02.04.2010
17:00
[1]

50groszy:) [ Konsul ]

total war

witam. Więc chciałbym sobie zagrać w porządną gre strategiczną. Padło na total war-y. Teraz tylko sie zastanawiam które by mi poszły. Czy kupić rome i grać na full czy medieval2 z myślą że może zadziała. Oto mój komp
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
2.00 GHz, 896 RAM
ATI Radeon X1200 series

02.04.2010
17:02
[2]

BlackBolt [ Senator ]

https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=13493
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=5555
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=1569

02.04.2010
17:37
[3]

50groszy:) [ Konsul ]

up

02.04.2010
17:40
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Ok. Widzę, że nie jesteś na tyle bystry, żeby zrozumieć po co dałem te linki.
1. Ściągnij dema
2. Zainstaluj
3. Sprawdź, jak będą działały
4. Zdecyduj

Masz wszystko w punktach, żebyś się nie pogubił.

02.04.2010
17:47
[5]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Nie wiem jak ta karta się sprawuje, ale ponoć Total Wary i tak bardziej ciągną z procka jak z karty. Ja w Medka 2 grałem na duronie 1 ghz, 320 MB SD RAM i Gf4 Ti 4200 - chodziło marnie (walki), a to na Athlonie X2 3600+, 2 GB DDR2, GF 8600 GE (GT kręcony na GTS) chodziło pięknie

02.04.2010
18:45
[6]

50groszy:) [ Konsul ]

up demo już ściągam ale po prostu chce wiedzieć czy w waszej opini będzie mi działać medival 2 i czy po prostu sie oplaca inwestować w niego na mojego kompa

02.04.2010
18:48
smile
[7]

BlackBolt [ Senator ]

...
Przecież sam widzisz grając w demo, jak będzie działać. Jutro się zapytasz, które majtki masz założyć?

02.04.2010
20:30
[8]

50groszy:) [ Konsul ]

ehh chyba zostane przy rome bo medieval mi sie dosyć ścina

02.04.2010
20:48
[9]

50groszy:) [ Konsul ]

czy uważacie że rome jest warto kupić ? czy jest w miare podobna do medievala w sensie grafiki itp bo jak u kolegi medievala widziałem to bardzo mi grafika podobała i klimat. Teraz patrze w cd-action jest reklama supersellera i jest tam antologia rome za 39,99 uważacie że sie opłaca?

02.04.2010
20:53
[10]

BlackBolt [ Senator ]

Wiesz, że w tej grze trzeba dużo myśleć?

02.04.2010
20:56
[11]

50groszy:) [ Konsul ]

tak... jesteś bystry jak woda z klozetu

02.04.2010
20:59
[12]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Opłaca się. Gra zacna, cena dobra - a wydania z Topsellera są bardzo dobre, a do tego te nowe są bardzo ładne jednoczęśnie. :)

02.04.2010
21:00
[13]

BlackBolt [ Senator ]

Wolałem się upewnić, bo po twoich poprzednich postach wywnioskowałem, że jednak masz z tym trudności, więc gra mogła by ci się nie spodobać.

02.04.2010
21:06
[14]

50groszy:) [ Konsul ]

BlackBolt ja tylko chce znać opinie użytkowników jeśli grałeś to poprostu dodaj swoją opinie i to mi wystarczy

02.04.2010
21:09
[15]

BlackBolt [ Senator ]

Demo ci się podoba?

02.04.2010
22:01
[16]

50groszy:) [ Konsul ]

narazie nie ściągam demek bo jeśli o chodzi o to czy mi sie te gry podobają <seria> to u kolegi była dla mnie bardzo fajna <rome medieval i empire> więc prosiłbym o opinie też innych użytkowników

02.04.2010
22:04
[17]

BlackBolt [ Senator ]

Ale czy to ważne, że INNYM się podoba? Ważne, czy TOBIE się podoba...

02.04.2010
23:32
[18]

50groszy:) [ Konsul ]

a jak sądzicie powinno pójść dobrze ten medieval na moim sprzęcie ? za odpowiedzi BlackBolta już dziękuje licze na innych

02.04.2010
23:36
[19]

Narmo [ nikt ]

Ściągnij demo i sam sprawdź. Wróżki przesiadują na innym forum.

02.04.2010
23:38
[20]

50groszy:) [ Konsul ]

już demo ściągnąłem ale gra sie lekko ścina więc nie wiem czy tak jest tylko w demku czy w pełniaku też więc sie pytam

03.04.2010
13:15
[21]

50groszy:) [ Konsul ]

więc jak uważacie czy dobrze powinna chodzić na miom sprzęcie bo niby wymagania sie zgadzają chyba że mam coś słabego jak uważacie ? bo gra sie lekko na demku ścina

03.04.2010
15:12
[22]

50groszy:) [ Konsul ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.