50groszy:) [ Konsul ]
total war
witam. Więc chciałbym sobie zagrać w porządną gre strategiczną. Padło na total war-y. Teraz tylko sie zastanawiam które by mi poszły. Czy kupić rome i grać na full czy medieval2 z myślą że może zadziała. Oto mój komp
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
2.00 GHz, 896 RAM
ATI Radeon X1200 series
BlackBolt [ Senator ]
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=13493
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=5555
https://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=1569
50groszy:) [ Konsul ]
up
BlackBolt [ Senator ]
Ok. Widzę, że nie jesteś na tyle bystry, żeby zrozumieć po co dałem te linki.
1. Ściągnij dema
2. Zainstaluj
3. Sprawdź, jak będą działały
4. Zdecyduj
Masz wszystko w punktach, żebyś się nie pogubił.
Sanchin [ Orchid Samurai ]
Nie wiem jak ta karta się sprawuje, ale ponoć Total Wary i tak bardziej ciągną z procka jak z karty. Ja w Medka 2 grałem na duronie 1 ghz, 320 MB SD RAM i Gf4 Ti 4200 - chodziło marnie (walki), a to na Athlonie X2 3600+, 2 GB DDR2, GF 8600 GE (GT kręcony na GTS) chodziło pięknie
50groszy:) [ Konsul ]
up demo już ściągam ale po prostu chce wiedzieć czy w waszej opini będzie mi działać medival 2 i czy po prostu sie oplaca inwestować w niego na mojego kompa

BlackBolt [ Senator ]
...
Przecież sam widzisz grając w demo, jak będzie działać. Jutro się zapytasz, które majtki masz założyć?
50groszy:) [ Konsul ]
ehh chyba zostane przy rome bo medieval mi sie dosyć ścina
50groszy:) [ Konsul ]
czy uważacie że rome jest warto kupić ? czy jest w miare podobna do medievala w sensie grafiki itp bo jak u kolegi medievala widziałem to bardzo mi grafika podobała i klimat. Teraz patrze w cd-action jest reklama supersellera i jest tam antologia rome za 39,99 uważacie że sie opłaca?
BlackBolt [ Senator ]
Wiesz, że w tej grze trzeba dużo myśleć?
50groszy:) [ Konsul ]
tak... jesteś bystry jak woda z klozetu
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Opłaca się. Gra zacna, cena dobra - a wydania z Topsellera są bardzo dobre, a do tego te nowe są bardzo ładne jednoczęśnie. :)
BlackBolt [ Senator ]
Wolałem się upewnić, bo po twoich poprzednich postach wywnioskowałem, że jednak masz z tym trudności, więc gra mogła by ci się nie spodobać.
50groszy:) [ Konsul ]
BlackBolt ja tylko chce znać opinie użytkowników jeśli grałeś to poprostu dodaj swoją opinie i to mi wystarczy
BlackBolt [ Senator ]
Demo ci się podoba?
50groszy:) [ Konsul ]
narazie nie ściągam demek bo jeśli o chodzi o to czy mi sie te gry podobają <seria> to u kolegi była dla mnie bardzo fajna <rome medieval i empire> więc prosiłbym o opinie też innych użytkowników
BlackBolt [ Senator ]
Ale czy to ważne, że INNYM się podoba? Ważne, czy TOBIE się podoba...
50groszy:) [ Konsul ]
a jak sądzicie powinno pójść dobrze ten medieval na moim sprzęcie ? za odpowiedzi BlackBolta już dziękuje licze na innych
Narmo [ nikt ]
Ściągnij demo i sam sprawdź. Wróżki przesiadują na innym forum.
50groszy:) [ Konsul ]
już demo ściągnąłem ale gra sie lekko ścina więc nie wiem czy tak jest tylko w demku czy w pełniaku też więc sie pytam
50groszy:) [ Konsul ]
więc jak uważacie czy dobrze powinna chodzić na miom sprzęcie bo niby wymagania sie zgadzają chyba że mam coś słabego jak uważacie ? bo gra sie lekko na demku ścina
50groszy:) [ Konsul ]
up