GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DualView problem. W xp.

02.04.2010
16:28
[1]

89lolek19 [ Chor��y ]

DualView problem. W xp.

Witam, czy jest taka możliwość żeby na jednym monitorze np miec wlaczona przegladarke internetowa a na drugim mieć włączony film???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.