Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
Sony Ericsson Yari czy LG GT500?
Witam!
Który telefon powinienem wybrać?Który z nich jest lepszy?
ybe93 [ Konsul ]
ja wybrałbym gt500 z racji tego że wg mnie yari ma brzydki design
Coca-Cola14 [ Bezimienny ]
A symbian? Czy Yari ma symbiana?