GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sony Ericsson Yari czy LG GT500?

02.04.2010
16:16
[1]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

Sony Ericsson Yari czy LG GT500?

Witam!
Który telefon powinienem wybrać?Który z nich jest lepszy?

02.04.2010
16:37
[2]

ybe93 [ Konsul ]

ja wybrałbym gt500 z racji tego że wg mnie yari ma brzydki design

02.04.2010
18:52
[3]

Coca-Cola14 [ Bezimienny ]

A symbian? Czy Yari ma symbiana?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.