GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy to normalne że PS3 tak szybko się nagrzewa??

02.04.2010
15:42
[1]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

czy to normalne że PS3 tak szybko się nagrzewa??

więc tak od samego początku muj PS3 sie szybko nagrzewa.pisałem wątek że PS3 chodził mi 11h(a dokładniej 13h) i kiedy go dotknołem to był jak rozpalona patelnia na kturej można usmażyć jajecznice. czy to jest normalne ze PS3 tak szybko sie nagrzewa???????? prosze o odpowiedź

02.04.2010
15:44
[2]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

13h to bardzo długo...

02.04.2010
15:46
smile
[3]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Jeżeli sie tak nagrzało a nie było żadnych problemów to raczej wszystko w porządku.

Poza tym... przydałby Ci sie słownik.

02.04.2010
15:49
[4]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Wczoraj o 23.00 odpalilem sciaganie update`a i zapomnialem dac opcji by sie konsola wylaczyla po zassaniu. Oczywiscie poszedlem spac, wylaczylem konsole dopiero dzis kolo 10. Nie wiem czy byla goraca bo mam tak mala poleczke, ze ciezko mi tam wcisnac palce nawet (co oznacza, ze cyrkulacja powietrza jeszcze slabsza, wiec PS3 nagrzewa sie jeszcze bardziej).

W kazdym badz razie nie masz sie co martwic, PS3 sie grzeja dosc mocno. I zadne tam chuchanie, czy dmuchanie nie pomoze, jak ma pasc to i tak padnie czy to X360 czy PS3, ale od czego sa gwarancje.

02.04.2010
16:13
[5]

PSXFAN [ Last Samurai ]

To jest normalne nawet w instrukcji masz napisane do jakiej temperatury się nagrzewa i że nie jest to objaw usterki pozatym jak będzie za bardzo się nagrzewać to się sama wyłaczy wtedy bedziesz wiedział ze coś sie dzieje

02.04.2010
16:28
smile
[6]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

dzięki wrzystkim za odpowiedzi :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.