GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Którą grę bardziej polecacie

02.04.2010
15:41
[1]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Którą grę bardziej polecacie

Którą grę bardziej polecacie na psp:

- Nascar 07
- Pursuit Force
- Ridge Racer
- FlatOut: Head On

02.04.2010
15:44
[2]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

FlatOut: Head On

02.04.2010
20:11
[3]

=D=2 [ Legend ]

FlatOut: Head On

02.04.2010
20:13
[4]

iLLusionist [ FataL ]

ja także brałbym Flatouta.. zwłaszcza że niezbyt mi się kojarzą pozostałe tytuły :P

02.04.2010
22:49
smile
[5]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

FlatOut: Head On. Być może Pursuit Force ale FlatOut będzie najlepszym wyborem.

02.04.2010
22:52
[6]

zombie czu-czu [ Slowhand ]

Uważam ,że FlatOut: Head On :)

spoiler start
dla mnie najbardziej hardcorowy :P
spoiler stop

02.04.2010
23:05
smile
[7]

ATV110 [ Chor��y ]

FlatOut: Head On.

04.04.2010
11:57
smile
[8]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

FlatOut: Head On

będzie najlepszy wybór

04.04.2010
12:45
smile
[9]

Skull97 [ Centurion ]

FlatOut: Head On

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.