s1ntex [ Senator ]
Sprzedam PS2 + gry, pady i kierownica
Witam,
mam do sprzedania konsolkę PS2 Slim, wersja 7xxx, nieprzerobiona.
Stan świetny, kupiłem 2 tygodnie temu, ale jednak nie gram na niej, bo szykuję się do kupna iPoda Touch.
W zestawie:
- wszystko co normalnie czyli:
* konsolka
* kabel do TV
* zasilacz
* memorka
Poza tym:
- 2 oryginalne pady
- 4 gry - Scarface, Gran Turismo 3, Splinter Cell, Pro Evo 2
- kierownica (wtyk troszkę wychodzi, ale zupełnie to nie przeszkadza w grze, ot, wizualny minus)
Zestaw jest świetny, szczególnie na prezent, zawiera wszystko co potrzebne do gry.
Kierownica do samochodówki, 2 pady do piłki nożnej no i tysiące innych gier.
Masz pytanie?
- [email protected]
- 726 148 161