GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam PS2 + gry, pady i kierownica

02.04.2010
15:40
[1]

s1ntex [ Senator ]

Sprzedam PS2 + gry, pady i kierownica

Witam,
mam do sprzedania konsolkę PS2 Slim, wersja 7xxx, nieprzerobiona.

Stan świetny, kupiłem 2 tygodnie temu, ale jednak nie gram na niej, bo szykuję się do kupna iPoda Touch.

W zestawie:
- wszystko co normalnie czyli:
* konsolka
* kabel do TV
* zasilacz
* memorka

Poza tym:
- 2 oryginalne pady
- 4 gry - Scarface, Gran Turismo 3, Splinter Cell, Pro Evo 2
- kierownica (wtyk troszkę wychodzi, ale zupełnie to nie przeszkadza w grze, ot, wizualny minus)

Zestaw jest świetny, szczególnie na prezent, zawiera wszystko co potrzebne do gry.

Kierownica do samochodówki, 2 pady do piłki nożnej no i tysiące innych gier.

Masz pytanie?
- [email protected]
- 726 148 161

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.