kupisada [ Centurion ]
BC2 problem
Wczoraj gralem pare godzin na multi w BC2 i wszystko bylo ok. Dziś po pół godziny gry ekran monitora zgasł, zaświeciła się pomarnczowa lampka i wyswietliło się : tryb oszczędny, pomógł tylko reseet kompa. Odpaliłem gre po raz drugi i po pół godziny gry znów to samo. Co moze byc przyczyna?
kupisada [ Centurion ]
up
kupisada [ Centurion ]
up
mirencjum [ operator kursora ]
W opcjach zarządzania energią nie ustawiło się jakieś dziwne wyłączanie monitora po 30 min?
Sprawdź temperatury programem Everest.
Zasilacz masz dobrej firmy i mocy?
kupisada [ Centurion ]
calkiem niedawno kupilem nowy zasilacz do nowej karty (500w)
Z żadna inna gra tak sie nie dzieje tylko z tą.