GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BC2 problem

02.04.2010
14:49
[1]

kupisada [ Centurion ]

BC2 problem

Wczoraj gralem pare godzin na multi w BC2 i wszystko bylo ok. Dziś po pół godziny gry ekran monitora zgasł, zaświeciła się pomarnczowa lampka i wyswietliło się : tryb oszczędny, pomógł tylko reseet kompa. Odpaliłem gre po raz drugi i po pół godziny gry znów to samo. Co moze byc przyczyna?

02.04.2010
15:34
[2]

kupisada [ Centurion ]

up

02.04.2010
16:24
[3]

kupisada [ Centurion ]

up

02.04.2010
16:32
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

W opcjach zarządzania energią nie ustawiło się jakieś dziwne wyłączanie monitora po 30 min?

Sprawdź temperatury programem Everest.



Zasilacz masz dobrej firmy i mocy?

02.04.2010
16:35
[5]

kupisada [ Centurion ]

calkiem niedawno kupilem nowy zasilacz do nowej karty (500w)
Z żadna inna gra tak sie nie dzieje tylko z tą.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.