GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki Emulator do XBOXa ?

02.04.2010
14:45
smile
[1]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

Jaki Emulator do XBOXa ?

Kupiłem za śmieszną cenę (5zł) Grę Splinter Cell Double Agent na pierwszego X-a i tak mnie zastanawia jaki emulator wybrać i skąd ściągnąć .
Mam wersje PC ale słyszałem że wersja na konsole starszej generacji to zupełnie co innego .

02.04.2010
14:46
smile
[2]

bezlerg66 [ Senator ]

A nie lepiej kupić Xboxa i nie będzie problemu?

02.04.2010
14:47
[3]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

a widziałeś temat wątku ? Po co mam kupować konsolę żeby zagrać w jedną grę ?

02.04.2010
14:47
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

nie ma takiego emulatora

02.04.2010
14:49
[5]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

niby jakieś tam są, ale na razie tylko kilka gierek odpalisz na tym, wpisz se w google "xbox emulator compatibility list" lub coś w tym stylu

02.04.2010
14:51
[6]

Duriii [ Konsul ]

Z tego co słyszałem, to są. Jednak tylko do dwóch gier :P Do Halo i do jakiejś jeszcze... No cóż, XBOX 1 nie był zbyt popularny i niewiele osób się w to bawiło. Nawet emulacja PS2 nie działa dzisiaj najlepiej, pomimo że sprzętowo ta konsola była słabsza od XBOX-a. A więc szansa na emulację tej konsoli w przyszłości jest bardzo mała :)

02.04.2010
14:59
[7]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

No bo słyszałem że xeon 10 jest bardzo dobey ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.