
elfik [ z wired ]
Jak to jest z X360 u nas?
Mam zamiar kupić sobie X'a, nie bardzo jednak rozumiem zamieszania wokół kont gold.
Rozumiem że nie są (jeszcze) dostępne w naszym kraju, w jaki sposób zatem mam sobie zagwarantować możliwość pobierania gier z xbox arcade i zabawy multiplayer?
I jak to sie ma do ew premiery xbox live! w Polsce pod koniec tego roku?
Dzięki za odpowiedzi.
janek09091 [ Generaďż˝ ]
1. Rejestrujesz się na adres w państwie w którym live działa oficjalnie.
2. Zakładasz nowe konto na Polskę. Skoro od lat nie ma możliwości migracji kontem do innego państwa, to wątpie aby zrobili wyjątek dla polaków.