GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to jest z X360 u nas?

02.04.2010
14:29
smile
[1]

elfik [ z wired ]

Jak to jest z X360 u nas?

Mam zamiar kupić sobie X'a, nie bardzo jednak rozumiem zamieszania wokół kont gold.

Rozumiem że nie są (jeszcze) dostępne w naszym kraju, w jaki sposób zatem mam sobie zagwarantować możliwość pobierania gier z xbox arcade i zabawy multiplayer?

I jak to sie ma do ew premiery xbox live! w Polsce pod koniec tego roku?

Dzięki za odpowiedzi.

02.04.2010
14:31
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

1. Rejestrujesz się na adres w państwie w którym live działa oficjalnie.
2. Zakładasz nowe konto na Polskę. Skoro od lat nie ma możliwości migracji kontem do innego państwa, to wątpie aby zrobili wyjątek dla polaków.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.