GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam filmu .

02.04.2010
14:13
[1]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

Szukam filmu .

Była kiedyś taka seria filmów o nierozgarniętym facecie .
Była część o tym jak idzie do Armii i wiem że robił tam nalesniki oO
Chodził cały czas tak samo ubrany .
Był zdziecinniały .
Swego czasu na polsacie co tydzień w niedziele puszczali jedną część .

02.04.2010
14:21
[2]

pani_jola [ Generaďż˝ ]

Pewnie chodzi o Ernesta.

02.04.2010
14:23
[3]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

O! Dzięki bardzo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.