Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]
Szukam filmu .
Była kiedyś taka seria filmów o nierozgarniętym facecie .
Była część o tym jak idzie do Armii i wiem że robił tam nalesniki oO
Chodził cały czas tak samo ubrany .
Był zdziecinniały .
Swego czasu na polsacie co tydzień w niedziele puszczali jedną część .
pani_jola [ Generaďż˝ ]
Pewnie chodzi o Ernesta.
Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]
O! Dzięki bardzo :)